Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47214619・Štefánikova 1253, 94111 Palárikovo・Založené 2013
Obrat 2024
938 tis. €
+3,5 %Zisk 2024
−16 tis. €
−6 104 %Aktíva
452 tis. €
+17 %Vlastný kapitál
75 tis. €
−17 %Zadlženosť
83,5 %
+6,8 ppHrubá marža
24,4 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-1,7 %
−1,7 ppZisk / výnosy
ROA
-3,4 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-20,9 %
−21 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,18
−40 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−12 tis. €
−798 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-32,8 %
−117 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−148 tis. €
+3,6 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
91,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 503 tis. € | 670 tis. € | 718 tis. € | 764 tis. € |
| Pridaná hodnota | 121 tis. € | 120 tis. € | 154 tis. € | 186 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 624 tis. € | 837 tis. € | 907 tis. € | 938 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −8 596 € | 2 923 € | 259 € | −16 tis. € |
| Daň z príjmov | 145 € | 0 € | 1 418 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 145 € | 0 € | 1 418 € | 3 840 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 279 tis. € | 343 tis. € | 388 tis. € | 452 tis. € |
| Neobežný majetok | 232 tis. € | 303 tis. € | 318 tis. € | 418 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 232 tis. € | 303 tis. € | 318 tis. € | 418 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 44 tis. € | 39 tis. € | 66 tis. € | 33 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | −8 998 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 31 tis. € | 31 tis. € | 47 tis. € | 34 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 7 316 € | 19 tis. € | 7 422 € |
| Časové rozlíšenie | 2 641 € | 1 082 € | 2 841 € | 1 027 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 279 tis. € | 343 tis. € | 388 tis. € | 452 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 90 tis. € | 90 tis. € | 75 tis. € |
| Základné imanie | 60 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € | 60 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 924 € | 924 € | 924 € | 937 € |
| HV minulých rokov | −52 tis. € | 0 € | 2 923 € | 3 169 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −8 596 € | 2 923 € | 259 € | −16 tis. € |
| Záväzky | 253 tis. € | 253 tis. € | 297 tis. € | 377 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 697 € | 1 009 € | 1 451 € | 125 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 179 tis. € | 194 tis. € | 220 tis. € | 180 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 69 tis. € | 56 tis. € | 73 tis. € | 66 tis. € |
| Rezervy | 4 016 € | 1 938 € | 2 799 € | 6 346 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Prídavky 2504/17, 94201 Šurany-časť Nitriansky Hrádok, Slovenská republika
Adresa Dukelská 1, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Adresa Prídavky 2504/17, 94201 Šurany-časť Nitriansky Hrádok, Slovenská republika
Adresa Dukelská 1, 94111 Palárikovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.