Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47215585・ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2023
1,21 mil. €
+31 %Zisk 2023
−105 tis. €
+16 %Aktíva
1,39 mil. €
−12 %Vlastný kapitál
−292 tis. €
−56 %Zadlženosť
121,0 %
+9,2 ppHrubá marža
-7,3 %
+13 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-8,7 %
+5,0 ppZisk / výnosy
ROA
-7,5 %
+0,4 ppRentabilita aktív
ROE
35,9 %
−31 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,83
−6,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−105 tis. €
+16 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−290 tis. €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
43,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 514 tis. € | 619 tis. € | 916 tis. € | 1,21 mil. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | −8 386 € | −184 tis. € | −88 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 514 tis. € | 619 tis. € | 918 tis. € | 1,21 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −16 tis. € | −70 tis. € | −125 tis. € | −105 tis. € |
| Daň z príjmov | 798 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 798 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 788 tis. € | 1,04 mil. € | 1,58 mil. € | 1,39 mil. € |
| Neobežný majetok | 12 tis. € | 30 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 12 tis. € | 30 tis. € | 22 tis. € | 14 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 776 tis. € | 1,01 mil. € | 1,56 mil. € | 1,37 mil. € |
| Zásoby | 101 tis. € | 125 tis. € | 68 tis. € | 52 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 170 tis. € | 533 tis. € | 1,12 mil. € | 1,32 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 505 tis. € | 352 tis. € | 378 tis. € | 1 711 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 788 tis. € | 1,04 mil. € | 1,58 mil. € | 1,39 mil. € |
| Vlastné imanie | 8 208 € | −62 tis. € | −187 tis. € | −292 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 521 € | 521 € | 521 € | 521 € |
| HV minulých rokov | −798 € | −17 tis. € | −87 tis. € | −212 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −16 tis. € | −70 tis. € | −125 tis. € | −105 tis. € |
| Záväzky | 780 tis. € | 1,1 mil. € | 1,77 mil. € | 1,68 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 456 € | 11 tis. € | 8 352 € | 5 510 € |
| Krátkodobé záväzky | 755 tis. € | 1,09 mil. € | 1,76 mil. € | 1,66 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 25 tis. € | 0 € | 0 € | 10 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Lukáčovce 182, 95123 Lukáčovce, Slovenská republika
Adresa Čulenova 2311/26, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Adresa George St , 5091, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Lemon St., 1341, 94591 Vallejo, California, Spojené štáty americké
Adresa Lukáčovce 182, 95123 Lukáčovce, Slovenská republika
Adresa Čulenova 2311/26, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Autosklo Piešťany PN s.r.o.
ul. 29. augusta 1524/24, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.