Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

PEMA STAVING, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47216778Nám. Ľ. Štúra 5949/10, 974 05 Banská BystricaZaložené 2013

Obrat 2025

68 tis. €

+320 %
IČO
47216778
DIČ
2023799019
IČ DPH
SK2023799019, podľa §4, registrácia od pondelok 29. júla 2013
Sídlo
PEMA STAVING, s.r.o.Nám. Ľ. Štúra 5949/10 974 05 Banská Bystrica
Dátum vzniku
streda 3. júla 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Banská Bystrica, Sro/24475/S

Zisk 2025

2 135 €

+65 %

Aktíva

30 tis. €

+178 %

Vlastný kapitál

19 tis. €

−32 %

Zadlženosť

36,5 %

+197 pp

Hrubá marža

7,9 %

−28 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+65 %
4 624 €−4 511 €7 391 €6 995 €229 €76 €−217 €26 €259 €1 297 €2 135 €20142015201720182019202020212022202320242025

Tržby

+312 %
99 tis. €41 tis. €485 tis. €1,03 mil. €18 tis. €9 200 €9 000 €22 tis. €12 tis. €16 tis. €67 tis. €20142015201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

3,1 %

−4,9 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,0 %

−4,8 pp

Rentabilita aktív

ROE

11,1 %

+6,5 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

2,74

−82 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

3 095 €

+89 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

31,0 %

+10 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

19 tis. €

+89 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-3,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

99 tis. €201442 tis. €2015489 tis. €20171,03 mil. €201818 tis. €201910 tis. €20209 003 €202125 tis. €202212 tis. €202316 tis. €202468 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru22 tis. €12 tis. €16 tis. €67 tis. €
Pridaná hodnota6 847 €7 465 €5 855 €5 267 €
Výnosy z hospodárskej činnosti25 tis. €12 tis. €16 tis. €68 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení26 €259 €1 297 €2 135 €
Daň z príjmov58 €99 €340 €960 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok30 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie19 tis. €
  • Záväzky11 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom20 tis. €18 tis. €11 tis. €30 tis. €
Neobežný majetok6 502 €1 912 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok6 502 €1 912 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok14 tis. €17 tis. €11 tis. €30 tis. €
Zásoby3 868 €0 €31 €1 351 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky348 €253 €161 €102 €
Finančné účty9 575 €16 tis. €11 tis. €29 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky20 tis. €18 tis. €11 tis. €30 tis. €
Vlastné imanie27 tis. €27 tis. €28 tis. €19 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov22 tis. €22 tis. €22 tis. €11 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení26 €259 €1 297 €2 135 €
Záväzky−6 553 €−8 644 €−17 tis. €11 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky13 tis. €450 €701 €11 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

1 304 €960 €1 824 €1 965 €158 €50 €0 €58 €99 €340 €960 €20142015201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie63,75 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

9 registrovaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 3. júla 2013
  • dokončovacie stavebné práce k realizácii exteriérov a interiérovPlatné od streda 3. júla 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 3. júla 2013
  • prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 3. júla 2013
  • prípravné práce k realizácii stavbyPlatné od streda 3. júla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 3. júla 2013
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 3. júla 2013
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienPlatné od streda 3. júla 2013
  • výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavbyPlatné od streda 3. júla 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 3. júla 2013

    Adresa Nad plážou 6873/8, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika

  • Konateľod streda 3. júla 2013

    Adresa Gerlachovská 5026/11, 97411 Banská Bystrica - Rudlová, Slovenská republika

  • Konateľstreda 3. júla 2013 – streda 31. júla 2019

    Adresa Námestie Ľ. Štúra 5949/10, 97404 Banská Bystrica - Radvaň, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. júla 2013

    Adresa Nad plážou 6873/8, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika

    Podiel70 %Vklad3 500 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 3. júla 2013

    Adresa Gerlachovská 5026/11, 97411 Banská Bystrica - Rudlová, Slovenská republika

    Podiel30 %Vklad1 500 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Banská Bystrica
Číslo zápisu
Sro/24475/S
Hlavná činnosť
Výstavba obytných a neobytných budov
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna
PEMA STAVING, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

PEMA STAVING, s.r.o.

Nám. Ľ. Štúra 5949/10, 974 05 Banská Bystrica

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.