Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47228148・Jasovská 252/111, 040 11 Košice - mestská časť Lorinčík・Založené 2013
Obrat 2025
320 €
Zisk 2025
−20 €
+94 %Aktíva
8 692 €
−0,2 %Vlastný kapitál
8 352 €
−0,2 %Zadlženosť
3,9 %
Hrubá marža
100,0 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-6,3 %
Zisk / výnosy
ROA
-0,2 %
+3,7 ppRentabilita aktív
ROE
-0,2 %
+3,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
25,56
−0,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
320 €
Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
106,3 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
8 352 €
−0,2 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-17,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1 840 € | 1 040 € | 0 € | 320 € |
| Pridaná hodnota | 1 840 € | 1 040 € | 0 € | 320 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1 840 € | 1 040 € | 0 € | 320 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 513 € | 869 € | −340 € | −20 € |
| Daň z príjmov | 267 € | 153 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 267 € | 153 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 110 € | 8 865 € | 8 712 € | 8 692 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 8 110 € | 8 865 € | 8 712 € | 8 692 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 8 110 € | 8 865 € | 8 712 € | 8 692 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 110 € | 8 865 € | 8 712 € | 8 692 € |
| Vlastné imanie | 7 843 € | 8 712 € | 8 372 € | 8 352 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 437 € | 437 € | 481 € | 481 € |
| HV minulých rokov | 893 € | 2 406 € | 3 231 € | 2 891 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 513 € | 869 € | −340 € | −20 € |
| Záväzky | 267 € | 153 € | 340 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 267 € | 153 € | 340 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
58 registrovaných činností
Adresa Jasovská 252/111, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Fengxiang Road 7, Nanning, Čínska ľudová republika
Adresa Zhong Hua Road 17, Nanning, Čínska ľudová republika
Adresa Budapeštianska 44, 04013 Košice-Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Adresa Jasovská 252/111, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
Adresa Budapeštianska 44, 04013 Košice-Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Business Connections s.r.o.
Jasovská 252/111, 040 11 Košice - mestská časť Lorinčík
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.