Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47234547・Ventúrska 16, 811 01 Bratislava・Založené 2011
Obrat 2025
21 tis. €
−92 %Zisk 2025
−11 tis. €
−109 %Aktíva
189 tis. €
−42 %Vlastný kapitál
180 tis. €
−41 %Zadlženosť
4,8 %
−2,0 ppHrubá marža
78,5 %
+7,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-50,4 %
−92 ppZisk / výnosy
ROA
-5,6 %
−40 ppRentabilita aktív
ROE
-5,9 %
−43 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
14,88
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−10 tis. €
−107 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,3 %
−25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
125 tis. €
−45 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-20,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 442 tis. € | 1,12 mil. € | 273 tis. € | 20 tis. € |
| Pridaná hodnota | 369 tis. € | 989 tis. € | 194 tis. € | 15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 442 tis. € | 1,12 mil. € | 273 tis. € | 21 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 81 tis. € | 668 tis. € | 114 tis. € | −11 tis. € |
| Daň z príjmov | 22 tis. € | 179 tis. € | 32 tis. € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 22 tis. € | 179 tis. € | 32 tis. € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 281 tis. € | 1,02 mil. € | 327 tis. € | 189 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 19 tis. € | 77 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 19 tis. € | 77 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 281 tis. € | 1,0 mil. € | 249 tis. € | 134 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 2 278 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 39 tis. € | 18 tis. € | 13 tis. € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 30 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Finančné účty | 230 tis. € | 983 tis. € | 236 tis. € | 104 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 232 € | 727 € | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 281 tis. € | 1,02 mil. € | 327 tis. € | 189 tis. € |
| Vlastné imanie | 272 tis. € | 859 tis. € | 305 tis. € | 180 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 968 € | 968 € | 968 € | — |
| HV minulých rokov | 185 tis. € | 185 tis. € | 185 tis. € | 185 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 81 tis. € | 668 tis. € | 114 tis. € | −11 tis. € |
| Záväzky | 9 057 € | 164 tis. € | 22 tis. € | 9 016 € |
| Dlhodobé záväzky | 1 035 € | 1 214 € | 1 343 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 022 € | 163 tis. € | 21 tis. € | 9 016 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | — |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Dobrovského 2200/4, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Klincová 755/34, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dobrovského 2200/4, 81108 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Klincová 755/34, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Klincová 755/34, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Advokátska kancelária JUDr. Marek Czompoly, s. r. o.
Ventúrska 16, 811 01 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.