Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47238852Poľná 7/4156, 90301 SenecZaložené 2012

Obrat 2025

28,54 mil. €

+35 %
IČO
47238852
DIČ
2023534205
IČ DPH
SK2023534205, podľa §4, registrácia od nedeľa 1. júla 2012
Sídlo
Howa Tramico Slovakia, s. r. o.Poľná 7/4156 90301 Senec
Dátum vzniku
utorok 22. mája 2012
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/81585/B

Zisk 2025

−1,04 mil. €

+21 %

Aktíva

7,55 mil. €

+13 %

Vlastný kapitál

−1,15 mil. €

−973 %

Zadlženosť

112,9 %

+11 pp

Hrubá marža

19,6 %

+2,8 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+21 %
−551 tis. €−286 tis. €−68 tis. €−604 tis. €−276 tis. €−121 tis. €0 €−1,27 mil. €−1,74 mil. €−1,08 mil. €−1,33 mil. €−1,04 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+36 %
7,63 mil. €9,17 mil. €9,56 mil. €10,0 mil. €10,9 mil. €13,31 mil. €0 €11,44 mil. €12,22 mil. €11,94 mil. €10,56 mil. €14,33 mil. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-3,6 %

+2,6 pp

Zisk / výnosy

ROA

-13,8 %

+6,0 pp

Rentabilita aktív

ROE

90,3 %

−1 144 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

1,75

+8,6 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−1,04 mil. €

+22 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,4 %

−0,4 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

1,87 mil. €

+56 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

6,5 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

10,23 mil. €20149,2 mil. €201510,41 mil. €201610,04 mil. €201710,9 mil. €201813,39 mil. €20190 €202017,19 mil. €202126,94 mil. €202225,15 mil. €202321,2 mil. €202428,54 mil. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru12,22 mil. €11,94 mil. €10,56 mil. €14,33 mil. €
Pridaná hodnota781 tis. €1,84 mil. €1,78 mil. €2,81 mil. €
Výnosy z hospodárskej činnosti26,94 mil. €25,15 mil. €21,2 mil. €28,54 mil. €
Výsledok hospodárenia po zdanení−1,74 mil. €−1,08 mil. €−1,33 mil. €−1,04 mil. €
Daň z príjmov0 €0 €0 €3 840 €
Daň z príjmov splatná0 €0 €0 €3 840 €

Aktíva

  • Neobežný majetok3,12 mil. €
  • Obežný majetok4,37 mil. €
  • Časové rozlíšenie56 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie−1,15 mil. €
  • Záväzky8,52 mil. €
  • Časové rozlíšenie180 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom6,26 mil. €6,51 mil. €6,7 mil. €7,55 mil. €
Neobežný majetok3,49 mil. €3,11 mil. €3,48 mil. €3,12 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok3,43 mil. €3,07 mil. €3,45 mil. €3,09 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok59 tis. €36 tis. €30 tis. €29 tis. €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok2,72 mil. €3,4 mil. €3,18 mil. €4,37 mil. €
Zásoby2,13 mil. €1,9 mil. €1,75 mil. €2,91 mil. €
Dlhodobé pohľadávky450 €1 045 €1 924 €750 €
Krátkodobé pohľadávky460 tis. €943 tis. €1,35 mil. €1,38 mil. €
Krátkodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Finančné účty138 tis. €559 tis. €73 tis. €76 tis. €
Časové rozlíšenie47 tis. €8 666 €45 tis. €56 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky6,26 mil. €6,51 mil. €6,7 mil. €7,55 mil. €
Vlastné imanie2,29 mil. €1,22 mil. €−107 tis. €−1,15 mil. €
Základné imanie6,07 mil. €6,07 mil. €6,07 mil. €6,07 mil. €
Fondy a iné zložky vlastného imania0 €0 €0 €0 €
HV minulých rokov−4,24 mil. €−5,97 mil. €−7,05 mil. €−8,38 mil. €
HV za účtovné obdobie po zdanení−1,74 mil. €−1,08 mil. €−1,33 mil. €−1,04 mil. €
Záväzky3,68 mil. €4,5 mil. €6,81 mil. €8,52 mil. €
Dlhodobé záväzky1,55 mil. €2,52 mil. €4,62 mil. €5,84 mil. €
Krátkodobé záväzky1,98 mil. €1,78 mil. €1,97 mil. €2,5 mil. €
Krátkodobé finančné výpomoci0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy149 tis. €202 tis. €218 tis. €181 tis. €
Časové rozlíšenie296 tis. €792 tis. €0 €180 tis. €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

5 €5 765 €2 883 €2 880 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €0 €3 840 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHPosledné zdaňovacie obdobie0226Nadmerný odpočet za obdobie44 123,9 €Daňová povinnosť za obdobie0 €Áno
  • Index daňovej spoľahlivostiVysoko spoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • upratovacie služby,Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • vedenie mzdovej agendy,Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • výroba a predaj produktov z polyuretánovej peny,Platné od nedeľa 1. júla 2012
  • prenájom nehnuteľností, bytov a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,Platné od utorok 22. mája 2012

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 8
  • Konateľod streda 9. apríla 2025

    Adresa Allée Des Noisetiers 21, 78990 Elancourt, Francúzska republika

  • Konateľod streda 30. augusta 2017

    Adresa Ružindol 431, 91961 Ružindol, Slovenská republika

  • Konateľstreda 29. novembra 2023 – štvrtok 22. mája 2025

    Adresa Avenue du Président Kennedy 44, 75016 Pariž, Francúzska republika

  • Kenji ShimoyamaZaniknuté
    Konateľštvrtok 18. júna 2020 – streda 20. decembra 2023

    Adresa rue Guy de Maupassant 35, 76000 ROUEN, Francúzska republika

  • Cedric TermeauZaniknuté
    Konateľutorok 23. septembra 2014 – utorok 11. augusta 2020

    Adresa rue de la Vallée des Joncs 11, 28630 Fontenay-sur-Eure, Francúzska republika

  • Konateľutorok 31. júla 2012 – štvrtok 9. októbra 2014

    Adresa Allée de la Vènerie 8, 60128 Montaby, Mortefontaine, Francúzska republika

  • Konateľutorok 22. mája 2012 – utorok 28. augusta 2012

    Adresa Mosty u Jablunkova 411, 73993 Mosty u Jablunkova, Česká republika

  • Konateľutorok 22. mája 2012 – pondelok 16. októbra 2017

    Adresa Chmeľová dolina 3192/10A, 94901 Nitra, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 8
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 23. mája 2025

    Adresa Zona Industrial de Alvarães, Rua Eng. Celso Rodrigues 730, 4905 199 Alvarães, Portugalská republika

    Podiel0,01 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od piatok 10. októbra 2014

    Adresa Route d´Authou, 27800 Brionne, Francúzska republika

    Podiel99,99 %Vklad6 068 548 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 17. augusta 2012 – štvrtok 22. mája 2025

    Adresa Route d´Authou, 27800 Brionne, Francúzska republika

    Podiel0,01 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.piatok 17. augusta 2012 – štvrtok 9. októbra 2014

    Adresa Route d´Authou, 27800 Brionne, Francúzska republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.nedeľa 1. júla 2012 – štvrtok 16. augusta 2012

    Adresa Times Place, Pall Mall, 45, SW1Y 5JG, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska

    Podiel0,01 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.nedeľa 1. júla 2012 – štvrtok 16. augusta 2012

    Adresa Times Place, Pall Mall, 45, SW1Y 5JG, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska

    Podiel99,99 %Vklad6 068 548 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. mája 2012 – sobota 30. júna 2012

    Adresa Times Place, Pall Mall, 45, SW1Y 5JG, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska

    Podiel15 %Vklad750 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 22. mája 2012 – sobota 30. júna 2012

    Adresa Times Place, Pall Mall, 45, SW1Y 5JG, Londýn, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného ĺrska

    Podiel85 %Vklad4 250 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/81585/B
Hlavná činnosť
Výroba ostatných dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Daňová registrácia
Aktívna
Registrácia DPH
Aktívna

Právne skutočnosti

5 zápisov z obchodného registra

  • piatok 10. októbra 2014Rozhodnutia spoločníkov mimo valného zhromaždenia zo dňa 23.09.2014.
  • streda 29. augusta 2012Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia konaného dňa 30.07.2012. Zmena obchodného mena spoločnosti z Tramico Slovakia Two, s. r. o. na Howa Tramico Slovakia, s. r. o.
  • nedeľa 1. júla 2012Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 22.6.2012, na ktorom bolo rozhodnuté rozdelení spoločnosti Tramico Slovakia, s.r.o., Poľná 7/4156, 903 01 Senec, IČO: 35 902 086 ako zanikajúcej spoločnosti zlúčením na základe schváleného projektu rozdelenia - Notárska zápisnica N 319/2012, Nz 22491/2012, NCRls 23110/2012 zo dňa 22.6.2012.
  • nedeľa 1. júla 2012Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku rozdelenia zlúčením
  • utorok 22. mája 2012Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 17.5.2012 v súlade s ust. §§ 57, 105 – 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Poľná 7/4156, 90301 Senec

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.