Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47242655・Malinovského 1252/36, 915 01 Nové Mesto nad Váhom・Založené 2012
Obrat 2025
2,63 mil. €
−19 %Zisk 2025
33 tis. €
−82 %Aktíva
3,26 mil. €
−11 %Vlastný kapitál
1,18 mil. €
+1,3 %Zadlženosť
63,6 %
−4,5 ppHrubá marža
19,3 %
+6,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,3 %
−4,5 ppZisk / výnosy
ROA
1,0 %
−4,0 ppRentabilita aktív
ROE
2,8 %
−13 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,77
−70 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
−80 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,4 %
+8,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−463 tis. €
−140 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 2,49 mil. € | 2,62 mil. € | 2,77 mil. € | 2,32 mil. € |
| Pridaná hodnota | 342 tis. € | 452 tis. € | 361 tis. € | 448 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3,03 mil. € | 2,85 mil. € | 3,23 mil. € | 2,63 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −251 tis. € | −259 tis. € | 184 tis. € | 33 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 3,22 mil. € | 2,87 mil. € | 3,68 mil. € | 3,26 mil. € |
| Neobežný majetok | 2,11 mil. € | 1,9 mil. € | 1,77 mil. € | 1,7 mil. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2,1 mil. € | 1,87 mil. € | 1,74 mil. € | 1,69 mil. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 10 tis. € | 2 265 € | 582 € | 117 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 23 tis. € | 29 tis. € | 11 tis. € |
| Obežný majetok | 1,1 mil. € | 966 tis. € | 1,91 mil. € | 1,56 mil. € |
| Zásoby | 836 tis. € | 590 tis. € | 588 tis. € | 507 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 266 tis. € | 376 tis. € | 1,29 mil. € | 1,03 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 805 € | 436 € | 30 tis. € | 27 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 113 € | 2 163 € | 1 471 € | 1 295 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 3,22 mil. € | 2,87 mil. € | 3,68 mil. € | 3,26 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,21 mil. € | 973 tis. € | 1,16 mil. € | 1,18 mil. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 2 567 € | 2 567 € | 2 567 € | 2 567 € |
| HV minulých rokov | 1,45 mil. € | 1,2 mil. € | 944 tis. € | 1,13 mil. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −251 tis. € | −259 tis. € | 184 tis. € | 33 tis. € |
| Záväzky | 2,0 mil. € | 1,88 mil. € | 2,51 mil. € | 2,08 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 tis. € | 7 176 € | 1,72 mil. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 1,67 mil. € | 1,56 mil. € | 751 tis. € | 2,03 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 293 tis. € | 302 tis. € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 25 tis. € | 17 tis. € | 34 tis. € | 32 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 3 326 € | 8 249 € | 9 480 € | 8 539 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Častkovce 567, 91627 Častkovce, Slovenská republika
Adresa Golovatogo 4, byt 243, 08300 Borispol, Ukrajina
Adresa Pobedy 1, 19043 Melniki, Ukrajina
Adresa Bazhana 36, 02140 Kiev, Ukrajina
Adresa Skwer Osiedlowy 3a m.2, 41-933 Bytom, Poľská republika
Adresa Častkovce 567, 91627 Častkovce, Slovenská republika
Adresa Bazhana 36, 02140 Kiev, Ukrajina
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Elfa Pharm s. r. o.
Malinovského 1252/36, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.