Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47245964・Vysoká 2/B, 81106 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2016
16 €
−100 %Zisk 2016
−2 330 €
−604 %Aktíva
56 tis. €
−5,3 %Vlastný kapitál
56 tis. €
−4,0 %Zadlženosť
0,0 %
−1,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-14 562,5 %
−14 566 ppZisk / výnosy
ROA
-4,1 %
−4,9 ppRentabilita aktív
ROE
-4,1 %
−4,9 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
−2 330 €
−215 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
−77 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
56 tis. €
−3,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-41,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 24 tis. € | 14 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 6 811 € | 7 748 € | −2 201 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 26 tis. € | 14 tis. € | 16 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 329 € | 462 € | −2 330 € |
| Daň z príjmov | 1 430 € | 1 567 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 430 € | 1 567 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 63 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € |
| Neobežný majetok | 4 056 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 056 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 59 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Krátkodobé pohľadávky | 33 tis. € | 23 tis. € | 36 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 26 tis. € | 16 tis. € | 144 € |
| Časové rozlíšenie | 441 € | 158 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 |
|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 63 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € |
| Vlastné imanie | 58 tis. € | 59 tis. € | 56 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 43 tis. € | 46 tis. € | 46 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 329 € | 462 € | −2 330 € |
| Záväzky | 5 165 € | 797 € | 0 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 165 € | 797 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Skořepka 1056/4, 11000 Praha, Česká republika
Adresa Skořepka 1056/4, 11000 Praha 1 - Staré Město, Česká republika
Adresa Skořepka 1056/4, 11000 Praha 1 - Staré Město, Česká republika
Zapísané v OR SR
4 zápisy z obchodného registra
Ian Parker s. r. o. - v likvidácii
Vysoká 2/B, 81106 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.