Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Family Dental Care - Trnava s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47247657Štúrova 12, 811 02 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2013

Obrat 2025

227 tis. €

−30 %
IČO
47247657
DIČ
2023765909
IČ DPH
Sídlo
Family Dental Care - Trnava s.r.o.Štúrova 12 811 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
utorok 9. apríla 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/125411/B

Zisk 2025

12 tis. €

+26 %

Aktíva

154 tis. €

+28 %

Vlastný kapitál

113 tis. €

+12 %

Zadlženosť

26,6 %

+11 pp

Hrubá marža

36,6 %

+22 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+26 %
745 €5 779 €2 393 €827 €8 627 €1 506 €1 401 €18 tis. €28 tis. €27 tis. €9 621 €12 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

−30 %
73 tis. €83 tis. €72 tis. €70 tis. €79 tis. €290 tis. €267 tis. €283 tis. €340 tis. €309 tis. €323 tis. €227 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

5,3 %

+2,4 pp

Zisk / výnosy

ROA

7,9 %

−0,1 pp

Rentabilita aktív

ROE

10,8 %

+1,2 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

4,13

−36 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

15 tis. €

+18 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

21,0 %

−5,1 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

117 tis. €

+15 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

73 tis. €201483 tis. €201572 tis. €201670 tis. €201779 tis. €2018290 tis. €2019269 tis. €2020285 tis. €2021340 tis. €2022310 tis. €2023326 tis. €2024227 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru340 tis. €309 tis. €323 tis. €227 tis. €
Pridaná hodnota77 tis. €67 tis. €46 tis. €83 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti340 tis. €310 tis. €326 tis. €227 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení28 tis. €27 tis. €9 621 €12 tis. €
Daň z príjmov7 379 €7 142 €3 395 €3 235 €

Aktíva

  • Neobežný majetok2 €
  • Obežný majetok154 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie113 tis. €
  • Záväzky41 tis. €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom143 tis. €211 tis. €120 tis. €154 tis. €
Neobežný majetok2 €2 €2 €2 €
Dlhodobý hmotný majetok2 €2 €2 €2 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok143 tis. €211 tis. €120 tis. €154 tis. €
Zásoby1 244 €1 499 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €1 500 €0 €
Krátkodobé pohľadávky100 tis. €111 tis. €93 tis. €88 tis. €
Finančné účty42 tis. €99 tis. €26 tis. €66 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky143 tis. €211 tis. €120 tis. €154 tis. €
Vlastné imanie64 tis. €91 tis. €101 tis. €113 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov31 tis. €59 tis. €86 tis. €95 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení28 tis. €27 tis. €9 621 €12 tis. €
Záväzky79 tis. €120 tis. €19 tis. €41 tis. €
Dlhodobé záväzky0 €0 €426 €526 €
Krátkodobé záväzky120 tis. €168 tis. €18 tis. €37 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €118 €187 €3 051 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

511 €2 214 €1 418 €810 €2 459 €439 €372 €4 792 €7 379 €7 142 €3 395 €3 235 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

8 registrovaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 10. januára 2018
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 10. januára 2018
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od streda 10. januára 2018
  • Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia : špecializovaná ambulancia v odbore stomatológiaPlatné od streda 10. januára 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od streda 10. januára 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 10. januára 2018
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyPlatné od streda 10. januára 2018
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia : špecializovaná ambulancia v odbore stomatológiaPlatné utorok 9. apríla 2013 – utorok 9. januára 2018

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

2 aktívnych z 4
  • Konateľod streda 13. decembra 2017

    Adresa Jasencová 31, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľod streda 13. decembra 2017

    Adresa Jasencová 31, 84107 Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, Slovenská republika

  • Konateľutorok 9. apríla 2013 – utorok 9. januára 2018

    Adresa Trnavská 899/61, 91951 Špačince, Slovenská republika

  • Konateľutorok 9. apríla 2013 – utorok 9. januára 2018

    Adresa Trnavská 899/61, 91951 Špačince, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 5
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 9. februára 2023

    Adresa Štúrova 12, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Prokuristaod streda 2. februára 2022

    Adresa Račianska 69/B, 83102 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika

  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 10. januára 2018 – streda 8. februára 2023

    Adresa Štúrova 12, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 9. apríla 2013 – utorok 9. januára 2018

    Adresa Trnavská 899/61, 91951 Špačince, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.utorok 9. apríla 2013 – utorok 9. januára 2018

    Adresa Trnavská 899/61, 91951 Špačince, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/125411/B
Hlavná činnosť
Činnosti zubnej lekárskej praxe
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Family Dental Care - Trnava s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Family Dental Care - Trnava s.r.o.

Štúrova 12, 811 02 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.