Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47249196・Einsteinova 25, 85101 Bratislava-Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
44 tis. €
Zisk 2025
39 tis. €
+2 897 %Aktíva
115 tis. €
+58 %Vlastný kapitál
111 tis. €
+54 %Zadlženosť
3,5 %
+2,8 ppHrubá marža
99,3 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
88,5 %
Zisk / výnosy
ROA
33,8 %
+36 ppRentabilita aktív
ROE
35,0 %
+37 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
28,34
−80 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
43 tis. €
+4 166 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
9,0 %
+41 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
111 tis. €
+54 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-1,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 54 tis. € | 12 tis. € | 0 € | 44 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 858 € | 1 257 € | −268 € | 44 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 54 tis. € | 12 tis. € | 0 € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 6 251 € | 692 € | −1 392 € | 39 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 664 € | 127 € | 340 € | 3 837 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 77 tis. € | 74 tis. € | 73 tis. € | 115 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 77 tis. € | 74 tis. € | 73 tis. € | 115 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 tis. € | 43 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 42 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € | 71 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 77 tis. € | 74 tis. € | 73 tis. € | 115 tis. € |
| Vlastné imanie | 73 tis. € | 74 tis. € | 72 tis. € | 111 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 61 tis. € | 67 tis. € | 68 tis. € | 67 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 6 251 € | 692 € | −1 392 € | 39 tis. € |
| Záväzky | 3 788 € | 356 € | 519 € | 4 068 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 788 € | 356 € | 519 € | 4 068 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Štefánikova 877/29, 05801 Poprad, Slovenská republika
Adresa Štefánikova 877/29, 05801 Poprad, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.