Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47253444・Lipová 33, 900 28 Ivanka pri Dunaji・Založené 2014
Obrat 2023
198 €
Zisk 2023
50 €
−99 %Aktíva
41 tis. €
−80 %Vlastný kapitál
34 tis. €
−83 %Zadlženosť
16,8 %
+14 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
25,3 %
Zisk / výnosy
ROA
0,1 %
−4,6 ppRentabilita aktív
ROE
0,1 %
−4,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,96
−85 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
59 €
−99 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,3 %
−0,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
34 tis. €
−83 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
136,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −3 459 € | −1 965 € | −2 955 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 0 € | 0 € | 198 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 1 162 € | 5 942 € | 9 549 € | 50 € |
| Daň z príjmov | 269 € | 1 059 € | 1 730 € | 9 € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 344 tis. € | 363 tis. € | 204 tis. € | 41 tis. € |
| Neobežný majetok | 158 tis. € | 171 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 158 tis. € | 171 tis. € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 186 tis. € | 192 tis. € | 204 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 1 500 € | 1 500 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 111 tis. € | 111 tis. € | 158 tis. € | 0 € |
| Finančné účty | 75 tis. € | 81 tis. € | 44 tis. € | 39 tis. € |
| Položka | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 344 tis. € | 363 tis. € | 204 tis. € | 41 tis. € |
| Vlastné imanie | 183 tis. € | 189 tis. € | 199 tis. € | 34 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 177 tis. € | 178 tis. € | 184 tis. € | 28 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 1 162 € | 5 942 € | 9 549 € | 50 € |
| Záväzky | 160 tis. € | 173 tis. € | 5 263 € | 6 831 € |
| Dlhodobé záväzky | 157 tis. € | 170 tis. € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 413 € | 3 454 € | 5 263 € | 6 831 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Vavilovova 5, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 5, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 5, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Vavilovova 5, 85101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
7 zápisov z obchodného registra
JSC consulting, s.r.o., v likvidácii
Lipová 33, 900 28 Ivanka pri Dunaji
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.