Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47256141・Papraďová 3/a, 821 02 Bratislava・Založené 2014
Obrat 2025
266 tis. €
−0,1 %Zisk 2025
−1 801 €
−156 %Aktíva
115 tis. €
−11 %Vlastný kapitál
75 tis. €
−2,3 %Zadlženosť
34,5 %
−5,5 ppHrubá marža
66,0 %
+0,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,7 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
-1,6 %
−4,1 ppRentabilita aktív
ROE
-2,4 %
−6,6 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,68
+62 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
119 €
−98 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
1 613,4 %
+1 576 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+1 207 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
0,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 321 tis. € | 273 tis. € | 267 tis. € | 266 tis. € |
| Pridaná hodnota | 200 tis. € | 170 tis. € | 174 tis. € | 176 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 327 tis. € | 291 tis. € | 267 tis. € | 266 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 28 tis. € | 5 689 € | 3 211 € | −1 801 € |
| Daň z príjmov | 8 052 € | 2 002 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Daň z príjmov splatná | 8 052 € | 2 002 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 116 tis. € | 111 tis. € | 128 tis. € | 115 tis. € |
| Neobežný majetok | 41 tis. € | 71 tis. € | 89 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 41 tis. € | 71 tis. € | 89 tis. € | 69 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 75 tis. € | 39 tis. € | 37 tis. € | 44 tis. € |
| Zásoby | 86 € | 32 € | 3 433 € | 6 408 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 22 tis. € | 25 tis. € | 10 tis. € | 11 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 52 tis. € | 14 tis. € | 24 tis. € | 26 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 199 € | 1 550 € | 1 527 € | 1 739 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 116 tis. € | 111 tis. € | 128 tis. € | 115 tis. € |
| Vlastné imanie | 80 tis. € | 74 tis. € | 77 tis. € | 75 tis. € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € | 5 001 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | −15 tis. € | 0 € | 5 689 € | 8 900 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 28 tis. € | 5 689 € | 3 211 € | −1 801 € |
| Záväzky | 36 tis. € | 38 tis. € | 51 tis. € | 39 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 596 € | 18 tis. € | 12 tis. € | 5 990 € |
| Krátkodobé záväzky | 33 tis. € | 19 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 2 817 € | 1 312 € | 2 994 € | 7 504 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 1 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa Poľovnícka 31, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Ľanová 12, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Poľovnícka 31, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Ľanová 12, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Poľovnícka 31, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Poľovnícka 31, 90027 Bernolákovo, Slovenská republika
Adresa Ľanová 12, 82101 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.