Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47322764・Masarykova 11, 080 01 Prešov・Založené 2013
Obrat 2025
55 tis. €
−8,3 %Zisk 2025
−16 tis. €
+39 %Aktíva
1 513 €
−72 %Vlastný kapitál
−66 tis. €
−32 %Zadlženosť
4 477,8 %
+3 459 ppHrubá marža
24,7 %
+26 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-29,3 %
+15 ppZisk / výnosy
ROA
-1 066,6 %
−580 ppRentabilita aktív
ROE
24,4 %
−29 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,02
−77 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−15 tis. €
+41 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-6,3 %
−2,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−66 tis. €
−32 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 60 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € | 55 tis. € |
| Pridaná hodnota | 18 tis. € | −4 562 € | −644 € | 14 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 60 tis. € | 58 tis. € | 60 tis. € | 55 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 339 € | −23 tis. € | −27 tis. € | −16 tis. € |
| Daň z príjmov | 621 € | 14 tis. € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 621 € | 14 tis. € | 960 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 797 € | 6 482 € | 5 452 € | 1 513 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 797 € | 6 482 € | 5 452 € | 1 513 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 1 597 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 797 € | 6 482 € | 3 855 € | 1 513 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 797 € | 6 482 € | 5 452 € | 1 513 € |
| Vlastné imanie | −320 € | −24 tis. € | −50 tis. € | −66 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −7 659 € | −5 320 € | −29 tis. € | −55 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 339 € | −23 tis. € | −27 tis. € | −16 tis. € |
| Záväzky | 7 117 € | 30 tis. € | 56 tis. € | 68 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 7 117 € | 30 tis. € | 56 tis. € | 68 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Bzenov 91, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Adresa Bzenov 91, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Adresa Za potokom 1990/1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Za potokom 1995/15, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Za potokom 1990/1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Za potokom 1990/1, 08006 Ľubotice, Slovenská republika
Adresa Bzenov 91, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Adresa Bzenov 91, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Adresa Bzenov 91, 08242 Bzenov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.