Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47327456・Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky・Založené 2013
Obrat 2025
198 tis. €
−33 %Zisk 2025
62 tis. €
−41 %Aktíva
537 tis. €
+9,4 %Vlastný kapitál
536 tis. €
+13 %Zadlženosť
0,1 %
−3,3 ppHrubá marža
57,2 %
−0,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
31,6 %
−4,8 ppZisk / výnosy
ROA
11,6 %
−10 ppRentabilita aktív
ROE
11,6 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
704,64
+2 572 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
79 tis. €
−42 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
−0,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
506 tis. €
+18 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 205 tis. € | 172 tis. € | 293 tis. € | 198 tis. € |
| Pridaná hodnota | 101 tis. € | 80 tis. € | 169 tis. € | 113 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 205 tis. € | 172 tis. € | 293 tis. € | 198 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 60 tis. € | 44 tis. € | 106 tis. € | 62 tis. € |
| Daň z príjmov | 16 tis. € | 12 tis. € | 29 tis. € | 17 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 341 tis. € | 381 tis. € | 491 tis. € | 537 tis. € |
| Neobežný majetok | 1 706 € | 38 tis. € | 46 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 1 706 € | 38 tis. € | 46 tis. € | 30 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 339 tis. € | 342 tis. € | 445 tis. € | 507 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 233 tis. € | 226 tis. € | 211 tis. € | 223 tis. € |
| Finančné účty | 106 tis. € | 116 tis. € | 234 tis. € | 283 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 341 tis. € | 381 tis. € | 491 tis. € | 537 tis. € |
| Vlastné imanie | 323 tis. € | 367 tis. € | 474 tis. € | 536 tis. € |
| Základné imanie | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € |
| HV minulých rokov | 249 tis. € | 309 tis. € | 203 tis. € | 310 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 60 tis. € | 44 tis. € | 106 tis. € | 62 tis. € |
| Záväzky | 18 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 719 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 18 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 719 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
12 registrovaných činností
Adresa Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Adresa Hlavná 9/18, 93011 Topoľníky, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.