Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47328134・Partizánska 65, 949 11 Nitra・Založené 2013
Obrat 2025
95 tis. €
+15 %Zisk 2025
−24 tis. €
−164 %Aktíva
22 tis. €
+234 %Vlastný kapitál
−757 €
+98 %Zadlženosť
103,5 %
−540 ppHrubá marža
-17,9 %
−17 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-24,9 %
−14 ppZisk / výnosy
ROA
-109,9 %
+29 ppRentabilita aktív
ROE
3 138,4 %
+3 113 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,12
+761 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−23 tis. €
−183 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-4,2 %
+7,7 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+169 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
7,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 83 tis. € | 117 tis. € | 83 tis. € | 95 tis. € |
| Pridaná hodnota | 8 577 € | 19 tis. € | −747 € | −17 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 83 tis. € | 117 tis. € | 83 tis. € | 95 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 4 208 € | 12 tis. € | −9 013 € | −24 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 960 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 30 tis. € | 19 tis. € | 6 474 € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 168 € | 1 740 € | 1 313 € | 885 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 168 € | 1 740 € | 1 313 € | 885 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 18 tis. € | 17 tis. € | 5 161 € | 21 tis. € |
| Zásoby | 11 tis. € | 12 tis. € | 1 216 € | 2 144 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 092 € | 1 429 € | 2 829 € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 3 564 € | 3 977 € | 1 116 € | 6 902 € |
| Časové rozlíšenie | 9 138 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 30 tis. € | 19 tis. € | 6 474 € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 452 € | −5 160 € | −35 tis. € | −757 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | −48 tis. € | −44 tis. € | −32 tis. € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 4 208 € | 12 tis. € | −9 013 € | −24 tis. € |
| Záväzky | 29 tis. € | 24 tis. € | 42 tis. € | 22 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 89 € | 105 € | 117 € | 130 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 378 € | 6 922 € | 21 tis. € | 9 798 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 11 tis. € | 7 500 € | 4 500 € | 1 500 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 9 107 € | 5 225 € | 7 072 € | 7 784 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Partizánska 65, 94911 Nitra, Slovenská republika
Adresa Partizánska 65, 94911 Nitra, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.