Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47333871・Námestie SNP 2, 97401 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2025
1,07 mil. €
+2,0 %Zisk 2025
−5 019 €
−257 %Aktíva
284 tis. €
−0,0 %Vlastný kapitál
71 tis. €
−23 %Zadlženosť
75,1 %
+7,5 ppHrubá marža
3,9 %
−0,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−0,8 ppZisk / výnosy
ROA
-1,8 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
-7,1 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,31
−6,7 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 179 €
−117 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-325,7 %
−380 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
65 tis. €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
10,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,92 mil. € | 1,39 mil. € | 1,05 mil. € | 1,07 mil. € |
| Pridaná hodnota | 121 tis. € | 56 tis. € | 43 tis. € | 41 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,92 mil. € | 1,39 mil. € | 1,05 mil. € | 1,07 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 77 tis. € | 18 tis. € | 3 197 € | −5 019 € |
| Daň z príjmov | 21 tis. € | 5 073 € | 3 840 € | 3 840 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 759 tis. € | 265 tis. € | 284 tis. € | 284 tis. € |
| Neobežný majetok | 37 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 7 373 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 37 tis. € | 26 tis. € | 19 tis. € | 7 373 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 723 tis. € | 239 tis. € | 266 tis. € | 277 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 19 tis. € | 19 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 713 tis. € | 237 tis. € | 207 tis. € | 245 tis. € |
| Finančné účty | 9 288 € | 1 722 € | 40 tis. € | 13 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 759 tis. € | 265 tis. € | 284 tis. € | 284 tis. € |
| Vlastné imanie | 248 tis. € | 155 tis. € | 92 tis. € | 71 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 166 tis. € | 132 tis. € | 83 tis. € | 70 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 77 tis. € | 18 tis. € | 3 197 € | −5 019 € |
| Záväzky | 511 tis. € | 109 tis. € | 192 tis. € | 213 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 2 514 € | 2 614 € | 1 765 € |
| Krátkodobé záväzky | 511 tis. € | 107 tis. € | 190 tis. € | 212 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Komenského 14483/10A, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Svetozara Ćorovića 009, 11070 Palilula, Beograd, Srbská republika
Adresa Svetozara Ćorovića 009, 11070 Palilula, Beograd, Srbská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.