Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47334011・Komárňanská cesta 30, 94001 Nové Zámky・Založené 2013
Obrat 2017
906 tis. €
+54 %Zisk 2017
6 290 €
+1 942 %Aktíva
128 tis. €
−18 %Vlastný kapitál
16 tis. €
+66 %Zadlženosť
87,6 %
−6,3 ppHrubá marža
1,1 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
+0,6 ppZisk / výnosy
ROA
4,9 %
+4,7 ppRentabilita aktív
ROE
39,7 %
+36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,14
+7,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
9 170 €
+188 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
31,4 %
−59 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
16 tis. €
+66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
96,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 234 tis. € | 0 € | 589 tis. € | 906 tis. € |
| Pridaná hodnota | 4 671 € | 0 € | 6 424 € | 9 666 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 234 tis. € | 0 € | 589 tis. € | 906 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 411 € | −1 325 € | 308 € | 6 290 € |
| Daň z príjmov | 962 € | 960 € | 2 880 € | 2 880 € |
| Daň z príjmov splatná | — | — | 2 880 € | 2 880 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 14 tis. € | 37 tis. € | 157 tis. € | 128 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 14 tis. € | 37 tis. € | 157 tis. € | 128 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 37 tis. € | 156 tis. € | 122 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | — | — | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 550 € | 1 144 € | 6 040 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
| Položka | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 14 tis. € | 37 tis. € | 157 tis. € | 128 tis. € |
| Vlastné imanie | 11 tis. € | 9 239 € | 9 547 € | 16 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | — | — | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 2 153 € | 5 564 € | 4 239 € | 4 547 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 411 € | −1 325 € | 308 € | 6 290 € |
| Záväzky | 3 462 € | 28 tis. € | 147 tis. € | 112 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 462 € | 28 tis. € | 147 tis. € | 112 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | — | — | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | — | — | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Kuruc Vitézek tere 3. 3 em. 11a, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa Orczy u. 24, 6230 Soltvadkert, Maďarsko
Adresa Jarková 631/12, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Adresa Kuruc Vitézek tere 3. 3 em. 11a, 6400 Kiskunhalas, Maďarsko
Adresa Orczy u. 24, 6230 Soltvadkert, Maďarsko
Adresa Jarková 631/12, 94651 Nesvady, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
5 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.