Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47336013・Cementárenská cesta 16, 97401 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
Zisk 2025
−1 835 €
−161 %Aktíva
27 €
−78 %Vlastný kapitál
−625 €
−600 %Zadlženosť
2 414,8 %
+2 415 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-6 796,3 %
−6 233 ppRentabilita aktív
ROE
293,6 %
+857 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,04
Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 835 €
−161 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−625 €
−600 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-25,2 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 143 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | −4 968 € | −567 € | −1 636 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 144 tis. € | 15 tis. € | 0 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −105 tis. € | −7 636 € | −704 € | −1 835 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 5 674 € | 121 € | 125 € | 27 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 5 674 € | 121 € | 125 € | 27 € |
| Zásoby | 4 940 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 241 € | 81 € | 119 € | 0 € |
| Finančné účty | 493 € | 40 € | 6 € | 27 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 5 674 € | 121 € | 125 € | 27 € |
| Vlastné imanie | −107 tis. € | −211 € | 125 € | −625 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −170 tis. € | −275 tis. € | −283 tis. € | −283 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −105 tis. € | −7 636 € | −704 € | −1 835 € |
| Záväzky | 113 tis. € | 332 € | 0 € | 652 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 111 tis. € | 162 € | 0 € | 652 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 1 480 € | 170 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Železničná 29, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Adresa Železničná 29, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Adresa Železničná 29, 97613 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
LIA Kvety, s. r. o. v likvidácii
Cementárenská cesta 16, 97401 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.