Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47337371・Robotnícka 14113/10, 974 01 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2024
15 tis. €
−49 %Zisk 2024
1 021 €
−79 %Aktíva
3 627 €
+329 %Vlastný kapitál
−4 784 €
+1,0 %Zadlženosť
231,9 %
−440 ppHrubá marža
12,5 %
−6,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
7,0 %
−10,0 ppZisk / výnosy
ROA
28,1 %
−546 ppRentabilita aktív
ROE
-21,3 %
+79 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,44
+188 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 361 €
−72 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,0 %
+25 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−4 694 €
+1,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-3,0 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 166 € | −1 772 € | 5 346 € | 1 818 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 30 tis. € | 29 tis. € | 15 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −111 € | −2 595 € | 4 848 € | 1 021 € |
| Daň z príjmov | 284 € | 308 € | 0 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 1 702 € | 1 416 € | 845 € | 3 627 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 1 702 € | 1 416 € | 845 € | 3 627 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1 100 € | 850 € | 300 € | 2 200 € |
| Finančné účty | 602 € | 566 € | 545 € | 1 427 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 1 702 € | 1 416 € | 845 € | 3 627 € |
| Vlastné imanie | −7 083 € | −9 679 € | −4 831 € | −4 784 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −12 tis. € | −12 tis. € | −15 tis. € | −11 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −111 € | −2 595 € | 4 848 € | 1 021 € |
| Záväzky | 8 785 € | 11 tis. € | 5 676 € | 8 411 € |
| Dlhodobé záväzky | 90 € | 90 € | 90 € | 90 € |
| Krátkodobé záväzky | 8 695 € | 11 tis. € | 5 586 € | 8 321 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Javornícka 6167/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Javornícka 6167/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.