Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47339896・Vajkovce 159, 04443 Vajkovce・Založené 2013
Obrat 2024
46 tis. €
+173 %Zisk 2024
1 854 €
+278 %Aktíva
9 809 €
+4,3 %Vlastný kapitál
7 018 €
+25 %Zadlženosť
28,4 %
−12 ppHrubá marža
8,0 %
−4,2 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
+1,1 ppZisk / výnosy
ROA
18,9 %
+14 ppRentabilita aktív
ROE
26,4 %
+18 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,26
+52 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 194 €
+280 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,5 %
+0,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
6 318 €
+46 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 11 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € | 46 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 722 € | 3 146 € | 2 064 € | 3 685 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 11 tis. € | 26 tis. € | 17 tis. € | 46 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 524 € | 1 277 € | 491 € | 1 854 € |
| Daň z príjmov | 107 € | 243 € | 87 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 107 € | 243 € | 87 € | 340 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 881 € | 11 tis. € | 9 401 € | 9 809 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 1 900 € | 1 300 € | 700 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 1 900 € | 1 300 € | 700 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 881 € | 9 115 € | 8 101 € | 9 109 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 400 € | 8 600 € | 436 € | 429 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 481 € | 515 € | 7 665 € | 8 680 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 881 € | 11 tis. € | 9 401 € | 9 809 € |
| Vlastné imanie | 5 574 € | 6 353 € | 5 631 € | 7 018 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 50 € | 76 € | 140 € | 164 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 524 € | 1 277 € | 491 € | 1 854 € |
| Záväzky | 1 307 € | 4 662 € | 3 770 € | 2 791 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 307 € | 4 662 € | 3 770 € | 2 791 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Palárikova 6, 04001 Košice, Slovenská republika
Adresa Palárikova 6, 04001 Košice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.