Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47340240・Andreja Mráza 8, 821 03 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−1 728 €
−173 %Aktíva
4 460 €
−37 %Vlastný kapitál
3 082 €
−36 %Zadlženosť
30,9 %
−1,3 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-38,7 %
−72 ppRentabilita aktív
ROE
-56,1 %
−105 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,92
+25 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 388 €
−150 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-24,5 %
−40 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
2 647 €
−14 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-6,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 670 € | 500 € | 4 166 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −2 860 € | 500 € | 4 166 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 670 € | 500 € | 4 166 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 824 € | −888 € | 2 361 € | −1 728 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 417 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 8 626 € | 7 754 € | 7 099 € | 4 460 € |
| Neobežný majetok | 4 348 € | 3 044 € | 1 740 € | 435 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 348 € | 3 044 € | 1 740 € | 435 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 4 278 € | 4 710 € | 5 359 € | 4 025 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 4 278 € | 4 710 € | 5 359 € | 4 025 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 8 626 € | 7 754 € | 7 099 € | 4 460 € |
| Vlastné imanie | 3 337 € | 2 449 € | 4 810 € | 3 082 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 1 661 € | −2 163 € | −3 051 € | −690 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 824 € | −888 € | 2 361 € | −1 728 € |
| Záväzky | 5 289 € | 5 305 € | 2 289 € | 1 378 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 5 289 € | 5 305 € | 2 289 € | 1 378 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Andreja Mráza 3160/8, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 1216/36, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Adresa Andreja Mráza 3160/8, 82103 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Sládkovičova 1216/36, 95701 Bánovce nad Bebravou, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
SCHMIDT CORPORATION s. r. o.
Andreja Mráza 8, 821 03 Bratislava
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.