Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47345951・Ota Holúska 9093/3C, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2025
149 tis. €
−38 %Zisk 2025
3 215 €
+39 %Aktíva
62 tis. €
−17 %Vlastný kapitál
12 tis. €
+35 %Zadlženosť
80,0 %
−7,6 ppHrubá marža
5,7 %
−14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,2 %
+1,2 ppZisk / výnosy
ROA
5,2 %
+2,1 ppRentabilita aktív
ROE
25,8 %
+0,8 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,88
+21 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
4 299 €
+30 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,2 %
−4,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−5 902 €
+66 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
18,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 223 tis. € | 215 tis. € | 233 tis. € | 139 tis. € |
| Pridaná hodnota | 37 tis. € | 35 tis. € | 45 tis. € | 7 947 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 224 tis. € | 226 tis. € | 240 tis. € | 149 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 771 € | 836 € | 2 309 € | 3 215 € |
| Daň z príjmov | 762 € | 467 € | 989 € | 1 084 € |
| Daň z príjmov splatná | 762 € | 467 € | 989 € | 1 084 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 26 tis. € | 63 tis. € | 75 tis. € | 62 tis. € |
| Neobežný majetok | 2 425 € | 24 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 2 425 € | 24 tis. € | 19 tis. € | 12 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 22 tis. € | 36 tis. € | 47 tis. € | 43 tis. € |
| Zásoby | −994 € | 4 809 € | 654 € | 15 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 8 916 € | 5 126 € | 5 147 € | 6 296 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 14 tis. € | 26 tis. € | 41 tis. € | 22 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 1 594 € | 1 831 € | 8 479 € | 7 597 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 26 tis. € | 63 tis. € | 75 tis. € | 62 tis. € |
| Vlastné imanie | 6 271 € | 7 107 € | 9 260 € | 12 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 0 € | 771 € | 1 451 € | 3 760 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 771 € | 836 € | 2 309 € | 3 215 € |
| Záväzky | 20 tis. € | 55 tis. € | 66 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 258 € | 391 € | 511 € | 520 € |
| Krátkodobé záväzky | 19 tis. € | 54 tis. € | 65 tis. € | 49 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 299 € | 648 € | 321 € | 250 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Ota Holúska 9093/3C, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Veterná 292/10, 97217 Kanianka, Slovenská republika
Adresa Pečnianska 7, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Pečnianska 7, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Ota Holúska 9093/3C, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Drotárska cesta 66, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Adresa Pečnianska 7, 85101 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Veterná 292/10, 97217 Kanianka, Slovenská republika
Adresa Pečnianska 7, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Gupama s. r. o.
Ota Holúska 9093/3C, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.