Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47352434・Sad SNP 8, 01001 Žilina・Založené 2013
Obrat 2025
93 tis. €
−7,0 %Zisk 2025
12 tis. €
−19 %Aktíva
175 tis. €
+4,3 %Vlastný kapitál
125 tis. €
+7,4 %Zadlženosť
28,2 %
−2,1 ppHrubá marža
21,0 %
+0,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
13,0 %
−1,9 ppZisk / výnosy
ROA
6,9 %
−2,0 ppRentabilita aktív
ROE
9,6 %
−3,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,67
+8,8 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
−9,1 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,9 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
127 tis. €
+7,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
9,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 102 tis. € | 110 tis. € | 100 tis. € | 93 tis. € |
| Pridaná hodnota | 25 tis. € | 26 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 102 tis. € | 110 tis. € | 100 tis. € | 93 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 244 € | 4 543 € | 0 € | 1 478 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 169 tis. € | 168 tis. € | 167 tis. € | 175 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 169 tis. € | 168 tis. € | 167 tis. € | 175 tis. € |
| Zásoby | 144 tis. € | 137 tis. € | 137 tis. € | 131 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 397 € | 408 € | 529 € | 387 € |
| Finančné účty | 24 tis. € | 31 tis. € | 29 tis. € | 43 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 169 tis. € | 168 tis. € | 167 tis. € | 175 tis. € |
| Vlastné imanie | 86 tis. € | 102 tis. € | 117 tis. € | 125 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 66 tis. € | 81 tis. € | 97 tis. € | 108 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 15 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € | 12 tis. € |
| Záväzky | 83 tis. € | 66 tis. € | 51 tis. € | 49 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 83 € | 97 € | 113 € | 129 € |
| Krátkodobé záväzky | 83 tis. € | 65 tis. € | 50 tis. € | 48 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 758 € |
| Rezervy | 296 € | 336 € | 364 € | 403 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Kotešová 371, 01361 Kotešová, Slovenská republika
Adresa Jedlíkova 3426/25, 01015 Žilina, Slovenská republika
Adresa Kotešová 371, 01361 Kotešová, Slovenská republika
Adresa Jedlíkova 3426/25, 01015 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.