Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47360399・Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2018
1 632 €
−67 %Zisk 2018
42 €
+101 %Aktíva
14 tis. €
−48 %Vlastný kapitál
13 tis. €
−33 %Zadlženosť
11,4 %
−19 ppHrubá marža
-498,1 %
−441 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,6 %
+68 ppZisk / výnosy
ROA
0,3 %
+12 ppRentabilita aktív
ROE
0,3 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
8,75
+8,9 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
42 €
+101 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
+14 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
13 tis. €
−47 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-75,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 8 760 € | 11 tis. € | 4 955 € | 260 € |
| Pridaná hodnota | −4 326 € | −2 434 € | −2 847 € | −1 295 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 8 760 € | 11 tis. € | 4 955 € | 1 632 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −5 289 € | −3 371 € | −3 242 € | 42 € |
| Daň z príjmov | 961 € | 960 € | 400 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 961 € | 960 € | 400 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 32 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 31 tis. € | 28 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 16 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € | 12 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 16 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 2 935 € |
| Časové rozlíšenie | 103 € | 239 € | 103 € | 0 € |
| Položka | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 32 tis. € | 29 tis. € | 28 tis. € | 14 tis. € |
| Vlastné imanie | 26 tis. € | 22 tis. € | 19 tis. € | 13 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 26 tis. € | 21 tis. € | 17 tis. € | 7 777 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −5 289 € | −3 371 € | −3 242 € | 42 € |
| Záväzky | 5 728 € | 6 049 € | 8 433 € | 1 654 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 2 628 € | 2 949 € | 3 433 € | 1 654 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 3 100 € | 3 100 € | 5 000 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
5 registrovaných činností
Adresa Dreibergestraße 18, 3012 Wolfsgraben, Rakúska republika
Adresa Dreibergestraße 18, 3012 Wolfsgraben, Rakúska republika
Adresa Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Dreibergestraße 18, 3012 Wolfsgraben, Rakúska republika
Adresa Semmelweisgasse 7, 12010 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Karadžičova 8/A, 82108 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
6 zápisov z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.