Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47361778・M.R. Štefánika 1223/40, 07801 Sečovce・Založené 2013
Obrat 2025
2,48 mil. €
+105 %Zisk 2025
18 tis. €
−25 %Aktíva
1,05 mil. €
+38 %Vlastný kapitál
174 tis. €
+12 %Zadlženosť
83,5 %
+3,9 ppHrubá marža
16,2 %
−12 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
0,7 %
−1,3 ppZisk / výnosy
ROA
1,7 %
−1,5 ppRentabilita aktív
ROE
10,4 %
−5,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,99
−26 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
23 tis. €
−21 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,0 %
+4,6 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 715 €
−107 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
22,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 972 tis. € | 1,07 mil. € | 1,2 mil. € | 2,39 mil. € |
| Pridaná hodnota | 157 tis. € | 129 tis. € | 343 tis. € | 388 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 977 tis. € | 1,12 mil. € | 1,21 mil. € | 2,48 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 29 tis. € | −16 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 7 586 € | 0 € | 4 754 € | 4 811 € |
| Daň z príjmov splatná | 7 586 € | 0 € | 4 754 € | 4 811 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 728 tis. € | 675 tis. € | 760 tis. € | 1,05 mil. € |
| Neobežný majetok | 316 tis. € | 278 tis. € | 231 tis. € | 311 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 316 tis. € | 278 tis. € | 231 tis. € | 311 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 412 tis. € | 396 tis. € | 529 tis. € | 738 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 226 tis. € | 177 tis. € | 300 tis. € | 544 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 186 tis. € | 220 tis. € | 229 tis. € | 193 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 728 tis. € | 675 tis. € | 760 tis. € | 1,05 mil. € |
| Vlastné imanie | 147 tis. € | 131 tis. € | 155 tis. € | 174 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 109 tis. € | 137 tis. € | 121 tis. € | 145 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 29 tis. € | −16 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 581 tis. € | 543 tis. € | 605 tis. € | 875 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 261 € | 1 730 € | 2 586 € | 3 536 € |
| Krátkodobé záväzky | 362 tis. € | 344 tis. € | 395 tis. € | 747 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 218 tis. € | 198 tis. € | 207 tis. € | 124 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Bidovce 387, 04445 Bidovce, Slovenská republika
Adresa Okružná 111/14, 07661 Kravany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.