Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47362090・Landererova 12, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto・Založené 2013
Obrat 2026
0 €
−100 %Zisk 2026
−16 tis. €
+86 %Aktíva
6 409 €
−82 %Vlastný kapitál
−827 tis. €
−2,0 %Zadlženosť
13 005,9 %
+10 585 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-247,8 %
+76 ppRentabilita aktív
ROE
1,9 %
−12 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,01
−81 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−16 tis. €
+86 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-2,2 %
−1,3 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−825 tis. €
−1,7 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 398 tis. € | 252 tis. € | 99 tis. € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 88 tis. € | 67 tis. € | 1 661 € | −16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 410 tis. € | 252 tis. € | 100 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −98 tis. € | −18 tis. € | −113 tis. € | −16 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 960 € | 340 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 209 tis. € | 167 tis. € | 35 tis. € | 6 409 € |
| Neobežný majetok | 79 tis. € | 68 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 75 tis. € | 65 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 4 687 € | 2 813 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 125 tis. € | 94 tis. € | 35 tis. € | 6 409 € |
| Zásoby | 45 tis. € | 39 tis. € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 17 tis. € | 20 tis. € | 667 € | 697 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 63 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 5 712 € |
| Časové rozlíšenie | 4 639 € | 4 868 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 209 tis. € | 167 tis. € | 35 tis. € | 6 409 € |
| Vlastné imanie | −680 tis. € | −698 tis. € | −811 tis. € | −827 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −587 tis. € | −685 tis. € | −703 tis. € | −816 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −98 tis. € | −18 tis. € | −113 tis. € | −16 tis. € |
| Záväzky | 889 tis. € | 865 tis. € | 846 tis. € | 834 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 562 € | 1 767 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 879 tis. € | 852 tis. € | 846 tis. € | 832 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 8 731 € | 11 tis. € | 0 € | 1 900 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Flintebjergvej 36, DK-2640 Reerslev, Hedehusene, Dánske kráľovstvo
Adresa Eisteich 19/1, 2486 Pottendorf, Rakúska republika
Adresa Zieglergasse 1/21, 1070 Viedeň, Rakúska republika
Adresa ZieglergasseZieglergasse 1/21, 1070 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Silvánska 15, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Adresa Pavlovská 506/20, 62300 Brno, Česká republika
Adresa Růžová 972/1, 11000 Praha 1, Česká republika
Adresa Pavlovská 506/20, 62300 Brno, Česká republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Palmers Retail Slovakia s. r. o.
Landererova 12, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.