Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47369400・Podkerepušky 62, 84106 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2025
96 tis. €
−13 %Zisk 2025
9 970 €
+165 %Aktíva
15 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
18 tis. €
+120 %Zadlženosť
-20,9 %
−48 ppHrubá marža
12,0 %
+7,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
10,4 %
+7,0 ppZisk / výnosy
ROA
65,8 %
+33 ppRentabilita aktív
ROE
54,4 %
+9,3 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
-1,15
−132 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+133 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
28 tis. €
+239 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
35,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 4 945 € | 24 tis. € | 111 tis. € | 96 tis. € |
| Pridaná hodnota | 232 € | 5 051 € | 5 223 € | 11 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 4 945 € | 24 tis. € | 111 tis. € | 96 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −15 € | 3 700 € | 3 764 € | 9 970 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 734 € | 1 000 € | 1 112 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 10 tis. € | 3 485 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 10 tis. € | 3 485 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 2 000 € | 5 600 € | 10 tis. € |
| Finančné účty | 10 tis. € | 1 485 € | 5 889 € | 5 110 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 10 tis. € | 3 485 € | 11 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 880 € | 4 579 € | 8 343 € | 18 tis. € |
| Základné imanie | 5 001 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −4 606 € | −4 621 € | −921 € | 2 843 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −15 € | 3 700 € | 3 764 € | 9 970 € |
| Záväzky | 9 185 € | −1 094 € | 3 146 € | −3 165 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 307 € | −4 631 € | 3 146 € | −13 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 8 878 € | 3 537 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
31 registrovaných činností
Adresa Poničana 49, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Poničana 2407/49, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Adresa Poničana 49, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.