Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47370360・Poľná 2025/40, 03401 Ružomberok・Založené 2013
Obrat 2025
99 tis. €
+4 484 %Zisk 2025
88 tis. €
+5 579 %Aktíva
167 tis. €
+145 %Vlastný kapitál
136 tis. €
+185 %Zadlženosť
18,3 %
−12 ppHrubá marža
99,9 %
+5,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
89,8 %
+17 ppZisk / výnosy
ROA
53,0 %
+51 ppRentabilita aktív
ROE
64,9 %
+62 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,46
+63 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
98 tis. €
+5 080 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−7,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
136 tis. €
+185 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
41,9 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 30 tis. € | 0 € | 2 150 € | 99 tis. € |
| Pridaná hodnota | 30 tis. € | −238 € | 2 030 € | 98 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 30 tis. € | 0 € | 2 150 € | 99 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 25 tis. € | −376 € | 1 558 € | 88 tis. € |
| Daň z príjmov | 4 466 € | 0 € | 340 € | 9 831 € |
| Daň z príjmov splatná | 4 466 € | 0 € | 340 € | 9 831 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 81 tis. € | 66 tis. € | 68 tis. € | 167 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 81 tis. € | 66 tis. € | 68 tis. € | 167 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 80 tis. € | 65 tis. € | 67 tis. € | 166 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 071 € | 1 226 € | 1 074 € | 1 141 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 81 tis. € | 66 tis. € | 68 tis. € | 167 tis. € |
| Vlastné imanie | 47 tis. € | 46 tis. € | 48 tis. € | 136 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 16 tis. € | 41 tis. € | 41 tis. € | 42 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 25 tis. € | −376 € | 1 558 € | 88 tis. € |
| Záväzky | 34 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 34 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 31 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 3 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
15 registrovaných činností
Adresa Poľná 2025/40, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Jána Sladkého 2022/15, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Adresa Poľná 2025/40, 03401 Ružomberok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.