Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47381086・Roľnícka 9992/384, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory・Založené 2013
Obrat 2025
13 tis. €
−3,5 %Zisk 2025
884 €
−71 %Aktíva
75 tis. €
+0,0 %Vlastný kapitál
69 tis. €
+1,3 %Zadlženosť
8,2 %
−1,1 ppHrubá marža
28,4 %
−20 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,8 %
−16 ppZisk / výnosy
ROA
1,2 %
−2,9 ppRentabilita aktív
ROE
1,3 %
−3,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
37,42
−5,5 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 224 €
−64 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
27,8 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
69 tis. €
+2,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
2,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Pridaná hodnota | −1 709 € | 1 732 € | 6 489 € | 3 704 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −3 921 € | −1 250 € | 3 075 € | 884 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 68 tis. € | 66 tis. € | 75 tis. € | 75 tis. € |
| Neobežný majetok | 3 348 € | 8 236 € | 6 544 € | 4 853 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 3 348 € | 8 236 € | 6 544 € | 4 853 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 64 tis. € | 58 tis. € | 69 tis. € | 71 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 62 tis. € | 56 tis. € | 67 tis. € | 69 tis. € |
| Finančné účty | 2 039 € | 1 913 € | 1 613 € | 1 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 68 tis. € | 66 tis. € | 75 tis. € | 75 tis. € |
| Vlastné imanie | 67 tis. € | 65 tis. € | 68 tis. € | 69 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 65 tis. € | 61 tis. € | 60 tis. € | 63 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −3 921 € | −1 250 € | 3 075 € | 884 € |
| Záväzky | 1 118 € | 1 056 € | 7 067 € | 6 207 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 118 € | 1 056 € | 1 739 € | 1 887 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 5 328 € | 4 320 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
19 registrovaných činností
Adresa Roľnícka 384, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Roľnícka 384, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory, Slovenská republika
Adresa Roľnícka 384, 83107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
O.M.R. PLUS,s.r.o.
Roľnícka 9992/384, 83107 Bratislava - mestská časť Vajnory
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.