Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Aclub Accounting, s.r.o.

Finančný profil firmyIČO 47382147Víťazstva 71, 01325 StráňavyZaložené 2013

Obrat 2025

43 tis. €

+13 %
IČO
47382147
DIČ
2023836298
IČ DPH
Sídlo
Aclub Accounting, s.r.o.Víťazstva 71 01325 Stráňavy
Dátum vzniku
sobota 24. augusta 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerOkresný súd Žilina, Sro/59894/L

Zisk 2025

7 152 €

+550 %

Aktíva

18 tis. €

−44 %

Vlastný kapitál

19 tis. €

+63 %

Zadlženosť

-5,2 %

−5,5 pp

Hrubá marža

30,1 %

+19 pp
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

+550 %
653 €−868 €1 691 €1 689 €0 €−11 €1 381 €615 €1 132 €1 094 €1 100 €7 152 €201420152016201720182019202020212022202320242025

Tržby

+13 %
0 €15 tis. €20 tis. €19 tis. €17 tis. €18 tis. €28 tis. €30 tis. €37 tis. €34 tis. €38 tis. €43 tis. €201420152016201720182019202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

16,5 %

+14 pp

Zisk / výnosy

ROA

40,6 %

+37 pp

Rentabilita aktív

ROE

38,6 %

+29 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-19,31

−107 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

8 061 €

+458 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

11,3 %

−13 pp

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

19 tis. €

−41 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

10,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

6 026 €201415 tis. €201521 tis. €201619 tis. €201717 tis. €201818 tis. €201928 tis. €202030 tis. €202137 tis. €202234 tis. €202338 tis. €202443 tis. €2025

Výkaz ziskov a strát

Položka2022202320242025
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru37 tis. €34 tis. €38 tis. €43 tis. €
Pridaná hodnota5 380 €5 511 €4 432 €13 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti37 tis. €34 tis. €38 tis. €43 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení1 132 €1 094 €1 100 €7 152 €
Daň z príjmov281 €303 €344 €909 €

Aktíva

  • Neobežný majetok0 €
  • Obežný majetok18 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie19 tis. €
  • Záväzky−913 €

Súvaha

Aktíva

Položka2022202320242025
Majetok celkom38 tis. €38 tis. €32 tis. €18 tis. €
Neobežný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý hmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý nehmotný majetok0 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok38 tis. €38 tis. €32 tis. €18 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky11 tis. €8 312 €5 911 €6 143 €
Finančné účty27 tis. €29 tis. €26 tis. €11 tis. €

Pasíva

Položka2022202320242025
Spolu vlastné imanie a záväzky38 tis. €38 tis. €32 tis. €18 tis. €
Vlastné imanie10 tis. €10 tis. €11 tis. €19 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov4 195 €4 195 €5 289 €6 388 €
HV za účtovné obdobie po zdanení1 132 €1 094 €1 100 €7 152 €
Záväzky27 tis. €7 252 €108 €−913 €
Dlhodobé záväzky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé záväzky27 tis. €7 252 €108 €−913 €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé0 €0 €0 €0 €
Rezervy0 €0 €0 €0 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

0 €480 €480 €480 €7 €57 €323 €239 €281 €303 €344 €909 €201420152016201720182019202020212022202320242025
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHNie
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiSpoľahlivý
  • Dlh na daniNie
  • Dlh vo VšZPNie
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniNie

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • počítačové službyPlatné od streda 22. októbra 2014
  • vedenie účtovníctvaPlatné od streda 22. októbra 2014
  • Administratívne službyPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od sobota 24. augusta 2013
  • Prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Reklamné a marketingové službyPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduPlatné od sobota 24. augusta 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od sobota 24. augusta 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 2
  • Konateľod sobota 3. mája 2014

    Adresa Víťazstva 71, 01325 Stráňavy, Slovenská republika

  • Konateľsobota 24. augusta 2013 – utorok 21. októbra 2014

    Adresa Dolné Rakovce 1934/34, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika

Prepojené osoby

1 aktívnych z 2
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od streda 22. októbra 2014

    Adresa Víťazstva 71, 01325 Stráňavy, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.sobota 24. augusta 2013 – utorok 21. októbra 2014

    Adresa Dolné Rakovce 1934/34, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika

    Podiel100 %Vklad5 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Okresný súd Žilina
Číslo zápisu
Sro/59894/L
Hlavná činnosť
Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna
Aclub Accounting, s.r.o.

Sídlo spoločnosti

Aclub Accounting, s.r.o.

Víťazstva 71, 01325 Stráňavy

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.