Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47387033・Hurbanova 137/18, 916 01 Stará Turá・Založené 2013
Obrat 2025
673 tis. €
+27 %Zisk 2025
11 tis. €
+63 %Aktíva
229 tis. €
−1,5 %Vlastný kapitál
73 tis. €
+17 %Zadlženosť
68,1 %
−5,1 ppHrubá marža
17,9 %
−5,0 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,3 ppZisk / výnosy
ROA
4,7 %
+1,9 ppRentabilita aktív
ROE
14,8 %
+4,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
2,20
−1,6 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
14 tis. €
+59 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
25,1 %
−1,8 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
59 tis. €
+25 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 643 tis. € | 515 tis. € | 528 tis. € | 673 tis. € |
| Pridaná hodnota | 89 tis. € | 94 tis. € | 121 tis. € | 120 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 643 tis. € | 519 tis. € | 528 tis. € | 673 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 12 tis. € | 7 280 € | 6 638 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 2 414 € | 1 117 € | 2 435 € | 3 612 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 274 tis. € | 261 tis. € | 232 tis. € | 229 tis. € |
| Neobežný majetok | 164 tis. € | 143 tis. € | 147 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 164 tis. € | 143 tis. € | 147 tis. € | 121 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 109 tis. € | 118 tis. € | 85 tis. € | 107 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 102 tis. € | 42 tis. € | 69 tis. € | 107 tis. € |
| Finančné účty | 7 008 € | 76 tis. € | 16 tis. € | 21 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 274 tis. € | 261 tis. € | 232 tis. € | 229 tis. € |
| Vlastné imanie | 48 tis. € | 56 tis. € | 62 tis. € | 73 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 31 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € | 57 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 12 tis. € | 7 280 € | 6 638 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 226 tis. € | 206 tis. € | 170 tis. € | 156 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 2 397 € | 2 061 € | 1 925 € | 1 917 € |
| Krátkodobé záväzky | 185 tis. € | 73 tis. € | 38 tis. € | 49 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 12 tis. € | 129 tis. € | 95 tis. € | 60 tis. € |
| Bankové úvery krátkodobé | 25 tis. € | 0 € | 34 tis. € | 43 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa Hurbanova 137/18, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
Adresa Hurbanova 137/18, 91601 Stará Turá, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.