Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47390352・Hviezdoslavova ul. 1742/10, 90851 Holíč・Založené 2013
Obrat 2025
490 tis. €
−24 %Zisk 2025
18 tis. €
−68 %Aktíva
401 tis. €
+10 %Vlastný kapitál
269 tis. €
+7,2 %Zadlženosť
32,8 %
+2,1 ppHrubá marža
40,2 %
−2,7 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
3,7 %
−5,0 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
−11 ppRentabilita aktív
ROE
6,7 %
−16 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,66
−3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
25 tis. €
−65 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
28,5 %
+7,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
197 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 555 tis. € | 712 tis. € | 636 tis. € | 488 tis. € |
| Pridaná hodnota | 241 tis. € | 259 tis. € | 273 tis. € | 196 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 597 tis. € | 713 tis. € | 646 tis. € | 490 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 116 tis. € | 40 tis. € | 56 tis. € | 18 tis. € |
| Daň z príjmov | 27 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 7 167 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 279 tis. € | 357 tis. € | 363 tis. € | 401 tis. € |
| Neobežný majetok | 70 tis. € | 65 tis. € | 134 tis. € | 129 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 70 tis. € | 65 tis. € | 60 tis. € | 55 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 74 tis. € | 74 tis. € |
| Obežný majetok | 209 tis. € | 292 tis. € | 229 tis. € | 271 tis. € |
| Zásoby | 4 058 € | 638 € | 0 € | 5 674 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 61 tis. € | 132 tis. € | 85 tis. € | 100 tis. € |
| Finančné účty | 144 tis. € | 159 tis. € | 144 tis. € | 166 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 279 tis. € | 357 tis. € | 363 tis. € | 401 tis. € |
| Vlastné imanie | 155 tis. € | 195 tis. € | 251 tis. € | 269 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 24 tis. € | 139 tis. € | 179 tis. € | 236 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 116 tis. € | 40 tis. € | 56 tis. € | 18 tis. € |
| Záväzky | 124 tis. € | 162 tis. € | 112 tis. € | 132 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 9 253 € | 6 900 € | 5 796 € | 4 566 € |
| Krátkodobé záväzky | 61 tis. € | 87 tis. € | 60 tis. € | 74 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 47 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 64 tis. € | 37 tis. € | 43 tis. € |
| Rezervy | 6 879 € | 3 494 € | 8 640 € | 10 tis. € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Žltá 3973/13, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 1059/8, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 3973/13, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 1059/8, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Kamenice 26, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Adresa Žltá 3973/13, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Žltá 3973/13, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Ševčenkova 1059/8, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Kamenice 26, 90201 Pezinok, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
3 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.