Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47393092・Polianky 2520/10, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka・Založené 2013
Obrat 2024
192 tis. €
+23 %Zisk 2024
19 tis. €
+48 %Aktíva
531 tis. €
+6,6 %Vlastný kapitál
49 tis. €
+5,0 %Zadlženosť
90,8 %
+0,1 ppHrubá marža
19,4 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
9,7 %
+1,6 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
+1,0 ppRentabilita aktív
ROE
38,2 %
+11 ppRentabilita vlastného imania
Zisk pred zdanením
19 tis. €
+48 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
0,0 %
Daň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
66 tis. €
+26 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
113,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
31 tis. €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 83 tis. € | 141 tis. € | 156 tis. € | 192 tis. € |
| Pridaná hodnota | 5 947 € | 0 € | 30 tis. € | 37 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 83 tis. € | 141 tis. € | 156 tis. € | 192 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 945 € | 5 890 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 477 tis. € | 457 tis. € | 498 tis. € | 531 tis. € |
| Neobežný majetok | 401 tis. € | 406 tis. € | 446 tis. € | 465 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 401 tis. € | 406 tis. € | 446 tis. € | 465 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 76 tis. € | 51 tis. € | 53 tis. € | 66 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 56 tis. € | 25 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 20 tis. € | 25 tis. € | 17 tis. € | 37 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 477 tis. € | 457 tis. € | 498 tis. € | 531 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 46 tis. € | 49 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 16 tis. € | 0 € |
| HV minulých rokov | 3 828 € | 0 € | 13 tis. € | 25 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 945 € | 5 890 € | 13 tis. € | 19 tis. € |
| Záväzky | 472 tis. € | 452 tis. € | 452 tis. € | 483 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 472 tis. € | 452 tis. € | 452 tis. € | 452 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 31 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
43 registrovaných činností
Adresa A. Gwerkovej 1537/17, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa A. Gwerkovej 1537/17, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa A. Gwerkovej 1537/17, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
BEST Service s. r. o.
Polianky 2520/10, 84101 Bratislava - mestská časť Dúbravka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.