Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47399040・Dopravná 10, 93401 Levice・Založené 2013
Obrat 2025
31 tis. €
−41 %Zisk 2025
11 tis. €
+212 %Aktíva
48 tis. €
+32 %Vlastný kapitál
39 tis. €
+13 %Zadlženosť
5,5 %
+0,6 ppHrubá marža
41,4 %
+2,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
35,0 %
+28 ppZisk / výnosy
ROA
22,3 %
+13 ppRentabilita aktív
ROE
27,4 %
+17 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
15,79
−3,2 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
11 tis. €
+161 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
6,7 %
−15 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
39 tis. €
+43 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-7,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 181 € | 18 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € |
| Pridaná hodnota | 97 € | 8 294 € | 9 083 € | 12 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 7 032 € | 19 tis. € | 52 tis. € | 31 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 530 € | 6 123 € | 3 431 € | 11 tis. € |
| Daň z príjmov | 0 € | 273 € | 960 € | 773 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | 273 € | 960 € | 773 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 48 tis. € |
| Neobežný majetok | 32 tis. € | 30 tis. € | 7 500 € | 6 600 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 32 tis. € | 30 tis. € | 7 500 € | 6 600 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 3 762 € | 13 tis. € | 29 tis. € | 41 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 54 € | 175 € | 1 735 € | 289 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 708 € | 13 tis. € | 27 tis. € | 41 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 76 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 42 tis. € | 36 tis. € | 48 tis. € |
| Vlastné imanie | 35 tis. € | 41 tis. € | 34 tis. € | 39 tis. € |
| Základné imanie | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € | 7 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 644 € | 644 € | 700 € | 700 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 27 tis. € | 23 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 530 € | 6 123 € | 3 431 € | 11 tis. € |
| Záväzky | 1 070 € | 1 630 € | 1 759 € | 2 606 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 070 € | 1 630 € | 1 759 € | 2 606 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 6 220 € |
Vývoj daňových povinností
18 registrovaných činností
Adresa Kľak 74, 96677 Kľak, Slovenská republika
Adresa Ku Bratke 24, 93405 Levice, Slovenská republika
Adresa Kľak 74, 96677 Kľak, Slovenská republika
Adresa Ku Bratke 24, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Kľak 74, 96677 Kľak, Slovenská republika
Adresa Ku Bratke 24, 93401 Levice, Slovenská republika
Adresa Ku Bratke 24, 93401 Levice, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.