Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47407361・Lysica 203, 01305 Lysica・Založené 2013
Obrat 2025
1 127 €
Zisk 2025
−1 087 €
−24 %Aktíva
1 678 €
−23 %Vlastný kapitál
1 501 €
−42 %Zadlženosť
10,6 %
+30 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-96,5 %
Zisk / výnosy
ROA
-64,8 %
−24 ppRentabilita aktív
ROE
-72,4 %
−38 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
9,48
+1 311 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−747 €
−39 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-45,5 %
+18 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
1 501 €
+103 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-39,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 916 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −458 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 60 tis. € | 0 € | 0 € | 1 127 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −10 tis. € | −2 324 € | −878 € | −1 087 € |
| Daň z príjmov | 71 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 71 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 15 tis. € | 3 061 € | 2 173 € | 1 678 € |
| Neobežný majetok | 4 314 € | 2 349 € | 1 848 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 4 314 € | 2 349 € | 1 848 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 11 tis. € | 712 € | 325 € | 1 678 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 34 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 712 € | 325 € | 1 678 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 15 tis. € | 3 061 € | 2 173 € | 1 678 € |
| Vlastné imanie | 5 790 € | 3 466 € | 2 588 € | 1 501 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 11 tis. € | 290 € | −2 034 € | −2 912 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −10 tis. € | −2 324 € | −878 € | −1 087 € |
| Záväzky | 9 660 € | −405 € | −415 € | 177 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 9 660 € | −407 € | −415 € | 177 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 2 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Eduarda Necseya 3168/3, 01008 Žilina, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 20/21, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Adresa Hviezdoslavova 20/21, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.