Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47407786・Niva 165/10, 911 01 Trenčín・Založené 2013
Obrat 2025
25 tis. €
+25 %Zisk 2025
9 182 €
+6,0 %Aktíva
22 tis. €
+73 %Vlastný kapitál
20 tis. €
+88 %Zadlženosť
9,0 %
−7,5 ppHrubá marža
87,2 %
−3,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
36,4 %
−6,6 ppZisk / výnosy
ROA
42,6 %
−27 ppRentabilita aktív
ROE
46,8 %
−36 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
11,59
+87 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
10 tis. €
+3,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
10,0 %
−2,5 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
20 tis. €
+88 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
25,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 548 € | 434 € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| Pridaná hodnota | 338 € | 434 € | 18 tis. € | 22 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 548 € | 434 € | 20 tis. € | 25 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 249 € | −550 € | 8 664 € | 9 182 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 1 237 € | 1 020 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2 331 € | 1 933 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2 331 € | 1 933 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Zásoby | 1 019 € | 1 019 € | 1 019 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 1 312 € | 914 € | 11 tis. € | 22 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2 331 € | 1 933 € | 12 tis. € | 22 tis. € |
| Vlastné imanie | 2 313 € | 1 763 € | 10 tis. € | 20 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | −2 936 € | −2 687 € | −3 237 € | 5 428 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 249 € | −550 € | 8 664 € | 9 182 € |
| Záväzky | 18 € | 170 € | 2 065 € | 1 939 € |
| Dlhodobé záväzky | 18 € | 21 € | 46 € | 79 € |
| Krátkodobé záväzky | 0 € | 149 € | 2 019 € | 1 860 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa Niva 165/10, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Adresa Niva 165/10, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.