Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47412488・Ivánska cesta 83, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2013
Obrat 2025
12,06 mil. €
+12 %Zisk 2025
480 tis. €
−1,9 %Aktíva
2,24 mil. €
+9,1 %Vlastný kapitál
1,17 mil. €
−0,8 %Zadlženosť
47,5 %
+5,2 ppHrubá marža
12,6 %
Andromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,0 %
−0,6 ppZisk / výnosy
ROA
21,4 %
−2,4 ppRentabilita aktív
ROE
41,0 %
−0,5 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,87
−19 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
635 tis. €
+3,2 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
24,3 %
+3,9 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
888 tis. €
−15 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
12,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 12,14 mil. € | 8,21 mil. € | 10,69 mil. € | 12,05 mil. € |
| Pridaná hodnota | 1,53 mil. € | 1,16 mil. € | 1,34 mil. € | 1,52 mil. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 12,15 mil. € | 8,24 mil. € | 10,73 mil. € | 12,06 mil. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 664 tis. € | 396 tis. € | 490 tis. € | 480 tis. € |
| Daň z príjmov | 208 tis. € | 100 tis. € | 125 tis. € | 154 tis. € |
| Daň z príjmov splatná | 208 tis. € | 100 tis. € | 125 tis. € | 154 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 2,63 mil. € | 2,02 mil. € | 2,06 mil. € | 2,24 mil. € |
| Neobežný majetok | 46 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 46 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 2,35 mil. € | 1,82 mil. € | 1,84 mil. € | 1,9 mil. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 1,58 mil. € | 1,44 mil. € | 1,46 mil. € | 1,69 mil. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 774 tis. € | 384 tis. € | 382 tis. € | 216 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 233 tis. € | 168 tis. € | 195 tis. € | 319 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 2,63 mil. € | 2,02 mil. € | 2,06 mil. € | 2,24 mil. € |
| Vlastné imanie | 1,56 mil. € | 1,09 mil. € | 1,18 mil. € | 1,17 mil. € |
| Základné imanie | 55 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € | 55 tis. € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 5 500 € | 5 500 € | 5 500 € | 5 500 € |
| HV minulých rokov | 203 tis. € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 664 tis. € | 396 tis. € | 490 tis. € | 480 tis. € |
| Záväzky | 1,04 mil. € | 927 tis. € | 870 tis. € | 1,07 mil. € |
| Dlhodobé záväzky | 1 776 € | 2 030 € | 2 515 € | 3 096 € |
| Krátkodobé záväzky | 921 tis. € | 845 tis. € | 800 tis. € | 1,02 mil. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 119 tis. € | 80 tis. € | 68 tis. € | 47 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 33 tis. € | 5 758 € | 6 793 € | 7 110 € |
Vývoj daňových povinností
8 registrovaných činností
Adresa Kvetná 5, 90031 Stupava, Slovenská republika
Adresa Am Badfeld 12, 1230 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Freudenauer Hafenstraße 20, 1020 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Freudenauer Hafenstraße 20, 1020 Viedeň, Rakúska republika
Adresa Objekt 262, 1300 Viedeň Letisko, Rakúska republika
Adresa Objekt 262, 1300 Viedeň Letisko, Rakúska republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Cargomind (Slovakia) s.r.o.
Ivánska cesta 83, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.