Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47415533・Ul. roľníckej školy 10, 945 01 Komárno・Založené 2013
Obrat 2025
4 726 €
−46 %Zisk 2025
532 €
−68 %Aktíva
15 tis. €
−2,9 %Vlastný kapitál
11 tis. €
+4,9 %Zadlženosť
24,8 %
−5,6 ppHrubá marža
24,6 %
−2,1 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
11,3 %
−7,6 ppZisk / výnosy
ROA
3,5 %
−7,1 ppRentabilita aktív
ROE
4,7 %
−11 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,03
+23 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
872 €
−56 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
39,0 %
+22 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
11 tis. €
+4,9 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-11,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 9 908 € | 7 995 € | 8 602 € | 4 726 € |
| Pridaná hodnota | 431 € | 517 € | 2 294 € | 1 161 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 9 908 € | 7 995 € | 8 751 € | 4 726 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 172 € | 241 € | 1 646 € | 532 € |
| Daň z príjmov | 37 € | 43 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 37 € | 43 € | 340 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 13 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 13 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 849 € | 1 452 € | 1 187 € | 1 082 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 6 171 € | 6 462 € | 7 673 € | 6 093 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 5 751 € | 5 032 € | 6 676 € | 7 906 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 13 tis. € | 13 tis. € | 16 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 8 921 € | 9 163 € | 11 tis. € | 11 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 164 € | 173 € | 185 € | 267 € |
| HV minulých rokov | 3 585 € | 3 749 € | 3 979 € | 5 542 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 172 € | 241 € | 1 646 € | 532 € |
| Záväzky | 3 850 € | 3 783 € | 4 726 € | 3 740 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 3 850 € | 3 783 € | 4 726 € | 3 740 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
21 registrovaných činností
Adresa Ul.roľníckej školy 5631/8, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. roľníckej školy 10, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Eötvösova 45/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. roľníckej školy 10, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul.roľníckej školy 5631/8, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. roľníckej školy 10, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Ul. roľníckej školy 10, 94501 Komárno, Slovenská republika
Adresa Eötvösova 45/46, 94501 Komárno, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.