Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47418508・Jankolova 9, 85101 Bratislava・Založené 2013
Obrat 2024
12 tis. €
−6,5 %Zisk 2024
−4 003 €
−279 %Aktíva
38 tis. €
−8,8 %Vlastný kapitál
35 tis. €
−10 %Zadlženosť
7,8 %
+1,5 ppHrubá marža
80,6 %
−2,4 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-32,8 %
−25 ppZisk / výnosy
ROA
-10,5 %
−8,0 ppRentabilita aktív
ROE
-11,4 %
−8,7 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
4,50
+112 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 339 €
−747 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-19,9 %
+148 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
10 tis. €
+249 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
6,1 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 6 400 € | 9 300 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Pridaná hodnota | 1 330 € | 5 201 € | 11 tis. € | 9 837 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 6 400 € | 9 340 € | 13 tis. € | 12 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 694 € | 2 467 € | −1 056 € | −4 003 € |
| Daň z príjmov | 122 € | 383 € | 662 € | 664 € |
| Daň z príjmov splatná | 122 € | 383 € | 662 € | 664 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 36 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € | 38 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 19 tis. € | 36 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 19 tis. € | 36 tis. € | 24 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 36 tis. € | 18 tis. € | 5 629 € | 13 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 3 949 € | 3 440 € | 1 400 € | 1 300 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 32 tis. € | 14 tis. € | 4 229 € | 12 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 464 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 36 tis. € | 37 tis. € | 42 tis. € | 38 tis. € |
| Vlastné imanie | 25 tis. € | 27 tis. € | 39 tis. € | 35 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 18 tis. € | 19 tis. € | 22 tis. € | 21 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 694 € | 2 467 € | −1 056 € | −4 003 € |
| Záväzky | 11 tis. € | 9 802 € | 2 645 € | 2 972 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 11 tis. € | 9 802 € | 2 645 € | 2 972 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jankolova 9, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jankolova 9, 85104 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jankolova 9, 85104 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.