Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47423234・Koceľova II943/15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−3 757 €
−231 %Aktíva
6 064 €
−38 %Vlastný kapitál
−9 998 €
−346 %Zadlženosť
264,9 %
+142 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-62,0 %
−91 ppRentabilita aktív
ROE
37,6 %
+165 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,38
−54 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−3 417 €
−207 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-10,0 %
−21 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−9 998 €
−346 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-40,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 52 tis. € | 0 € | 1 840 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | 6 731 € | −8 287 € | −3 760 € | −1 965 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 52 tis. € | 0 € | 10 tis. € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −4 525 € | −9 702 € | 2 863 € | −3 757 € |
| Daň z príjmov | 0 € | 0 € | 340 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 80 tis. € | 60 tis. € | 9 849 € | 6 064 € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 60 tis. € | 9 849 € | 6 064 € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 39 tis. € | 39 tis. € | 2 085 € | 1 882 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | — | — | — |
| Finančné účty | 41 tis. € | 21 tis. € | 7 764 € | 4 182 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 80 tis. € | 60 tis. € | 9 849 € | 6 064 € |
| Vlastné imanie | 83 tis. € | 63 tis. € | −2 241 € | −9 998 € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | — | — | — |
| HV minulých rokov | 78 tis. € | 63 tis. € | −15 tis. € | −12 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −4 525 € | −9 702 € | 2 863 € | −3 757 € |
| Záväzky | −2 945 € | −2 980 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | −2 945 € | −2 980 € | 12 tis. € | 16 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | — | — | — |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | — | — | — |
Vývoj daňových povinností
1 registrovaná činnosť
Adresa ČSĽA 207/42, 97217 Kanianka, Slovenská republika
Adresa ČSĽA 207/42, 97217 Kanianka, Slovenská republika
Adresa Svätoplukova, Prievidza II Píly 99/37, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Greenpark bld. 6 floor Badaro, Beirut, Libanonská republika
Adresa Greenpark bld. 6 floor Badaro, Beirut, Libanonská republika
Adresa Halwani Bulding, Harati Street, Ras El Nabeh, Beirut, Libanonská republika
Adresa Svätoplukova, Prievidza II Píly 99/37, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Adresa Greenpark bld. 6 floor Badaro, Beirut, Libanonská republika
Adresa Greenpark bld. 6 floor Badaro, Beirut, Libanonská republika
Zapísané v OR SR
GLOBAL SURVEY SLOVENSKO s.r.o.
Koceľova II943/15, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.