Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47425806・Jasovská 3130/25, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
1 300 €
−53 %Zisk 2025
960 €
−52 %Aktíva
15 tis. €
+7,0 %Vlastný kapitál
14 tis. €
+7,3 %Zadlženosť
2,3 %
−0,3 ppHrubá marža
100,0 %
+14 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
73,8 %
+0,9 ppZisk / výnosy
ROA
6,6 %
−8,2 ppRentabilita aktív
ROE
6,8 %
−8,4 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
42,70
+11 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
1 300 €
−45 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
26,2 %
+11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
14 tis. €
+7,3 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
5,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 3 402 € | 7 000 € | 2 750 € | 1 300 € |
| Pridaná hodnota | 3 402 € | 6 725 € | 2 359 € | 1 300 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 3 402 € | 7 000 € | 2 750 € | 1 300 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 892 € | 5 716 € | 2 005 € | 960 € |
| Daň z príjmov | 510 € | 1 009 € | 354 € | 340 € |
| Daň z príjmov splatná | 510 € | 1 009 € | 354 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 6 007 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 6 007 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 6 007 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 6 007 € | 12 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € |
| Vlastné imanie | 5 497 € | 11 tis. € | 13 tis. € | 14 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | −2 395 € | 497 € | 6 213 € | 8 218 € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 892 € | 5 716 € | 2 005 € | 960 € |
| Záväzky | 510 € | 1 009 € | 354 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 510 € | 1 009 € | 354 € | 340 € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
16 registrovaných činností
Adresa Jasovská 3130/25, 98107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jasovská 25, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budatínska 65, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jasovská 25, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Budatínska 3076/65, 85106 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Jasovská 3130/25, 98107 Bratislava - mestská časť Petržalka, Slovenská republika
Adresa Budatínska 65, 85106 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jasovská 25, 85107 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Jasovská 25, 98107 Bratislava, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Kuchár & Krnáč, s. r. o.
Jasovská 3130/25, 85107 Bratislava - mestská časť Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.