Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47427507・Pri sýpke 12, 071 01 Michalovce・Založené 2013
Obrat 2025
135 tis. €
−5,4 %Zisk 2025
−688 €
−111 %Aktíva
201 tis. €
−1,3 %Vlastný kapitál
116 tis. €
−0,6 %Zadlženosť
42,6 %
−0,4 ppHrubá marža
12,2 %
−2,6 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-0,5 %
−5,0 ppZisk / výnosy
ROA
-0,3 %
−3,5 ppRentabilita aktív
ROE
-0,6 %
−6,1 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,55
−20 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
272 €
−96 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
352,9 %
+341 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
55 tis. €
+6,0 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
85,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 322 tis. € | 129 tis. € | 142 tis. € | 134 tis. € |
| Pridaná hodnota | 54 tis. € | 10 tis. € | 21 tis. € | 16 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 322 tis. € | 132 tis. € | 142 tis. € | 135 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 27 tis. € | −6 089 € | 6 415 € | −688 € |
| Daň z príjmov | 7 333 € | 0 € | 869 € | 960 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 164 tis. € | 155 tis. € | 204 tis. € | 201 tis. € |
| Neobežný majetok | 56 tis. € | 43 tis. € | 136 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 56 tis. € | 43 tis. € | 136 tis. € | 124 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 108 tis. € | 113 tis. € | 67 tis. € | 77 tis. € |
| Zásoby | 22 tis. € | 22 tis. € | 11 tis. € | 8 612 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 72 tis. € | 80 tis. € | 50 tis. € | 63 tis. € |
| Finančné účty | 13 tis. € | 11 tis. € | 7 098 € | 5 390 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 164 tis. € | 155 tis. € | 204 tis. € | 201 tis. € |
| Vlastné imanie | 116 tis. € | 110 tis. € | 116 tis. € | 116 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 83 tis. € | 110 tis. € | 104 tis. € | 111 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 27 tis. € | −6 089 € | 6 415 € | −688 € |
| Záväzky | 48 tis. € | 45 tis. € | 88 tis. € | 86 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 12 tis. € | 5 479 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 12 tis. € | 22 tis. € | 15 tis. € | 22 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 24 tis. € | 18 tis. € | 72 tis. € | 64 tis. € |
| Rezervy | 200 € | 200 € | 200 € | 200 € |
Vývoj daňových povinností
23 registrovaných činností
Adresa Pri Sýpke 12, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Na Križovatkách 33, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Pri sýpke 12, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 129/9, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 3990/20, 03601 Martin, Slovenská republika
Adresa Pri Sýpke 12, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Na Križovatkách 33, 82104 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Adresa Pri sýpke 12, 07101 Michalovce, Slovenská republika
Adresa Pri starej prachárni 129/9, 83104 Bratislava, Slovenská republika
Adresa Zvolenská 3990/20, 03601 Martin, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.