Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47436263・Husová 3, 831 01 Bratislava-Nové Mesto・Založené 2013
Obrat 2025
0 €
−100 %Zisk 2025
−15 tis. €
−215 %Aktíva
166 tis. €
−1,6 %Vlastný kapitál
133 tis. €
−10 %Zadlženosť
19,6 %
+7,6 ppHrubá marža
—
NezverejnenéAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
ROA
-9,0 %
−6,2 ppRentabilita aktív
ROE
-11,2 %
−8,0 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
5,10
−39 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−14 tis. €
−227 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-3,7 %
+4,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
133 tis. €
−10 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-99,7 %
Priemerný ročný rast tržieb
Úročený dlh
0 €
Dlhodobé bankové úvery + krátkodobé bankové úvery + krátkodobé finančné výpomoci
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 0 € | 446 € | 0 € | 0 € |
| Pridaná hodnota | −1 581 € | −2 412 € | −4 846 € | −15 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 0 € | 587 € | 733 € | 0 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −1 663 € | −2 357 € | −4 717 € | −15 tis. € |
| Daň z príjmov | 1 € | 1 € | 341 € | 531 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 175 tis. € | 173 tis. € | 168 tis. € | 166 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 175 tis. € | 173 tis. € | 168 tis. € | 166 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 178 € | 178 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 174 tis. € | 173 tis. € | 168 tis. € | 166 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 175 tis. € | 173 tis. € | 168 tis. € | 166 tis. € |
| Vlastné imanie | 155 tis. € | 153 tis. € | 148 tis. € | 133 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 151 tis. € | 149 tis. € | 147 tis. € | 142 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −1 663 € | −2 357 € | −4 717 € | −15 tis. € |
| Záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 32 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
11 registrovaných činností
Adresa Jeséniova 18b, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Adresa Jeséniova 18b, 83101 Bratislava-Nové Mesto, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
Mechelaere Management Consulting s.r.o.
Husová 3, 831 01 Bratislava-Nové Mesto
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.