Firemné dáta zo slovenských verejných registrov

Aktívna

Recovery Resorts, s. r. o.

Finančný profil firmyIČO 47439645Ružová dolina 480/6, 821 08 Bratislava - mestská časť RužinovZaložené 2013

Obrat 2021

97 tis. €

+1 715 %
IČO
47439645
DIČ
2023920052
IČ DPH
Sídlo
Recovery Resorts, s. r. o.Ružová dolina 480/6 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov
Dátum vzniku
streda 16. októbra 2013
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Zapísané v
Obchodný registerMestský súd Bratislava III, Sro/93202/B

Zisk 2021

−93 tis. €

−69 %

Aktíva

1,29 mil. €

+242 %

Vlastný kapitál

51 tis. €

+248 %

Zadlženosť

96,0 %

−13 pp

Hrubá marža

Nezverejnené
Pripravujeme

Andromia skóre

Zisk

−69 %
−17 tis. €−14 tis. €5 597 €17 tis. €16 tis. €−55 tis. €−55 tis. €−93 tis. €20142015201620172018201920202021

Tržby

−100 %
18 tis. €36 tis. €40 tis. €49 tis. €44 tis. €560 €560 €0 €20142015201620172018201920202021

Finančné ukazovatele

Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.

Čistá marža

-96,1 %

+933 pp

Zisk / výnosy

ROA

-7,3 %

+7,4 pp

Rentabilita aktív

ROE

-182,9 %

−343 pp

Rentabilita vlastného imania

Bežná likvidita

-10,48

−497 %

Obežný majetok / krátkodobé záväzky

Zisk pred zdanením

−93 tis. €

−69 %

Zisk + daň z príjmov

Efektívna daň

-0,0 %

Daň z príjmov / zisk pred zdanením

Čistý pracovný kapitál

279 tis. €

+193 %

Obežný majetok − krátkodobé záväzky

CAGR tržieb

-43,9 %

Priemerný ročný rast tržieb

Výnosy celkom

Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy

22 tis. €201438 tis. €201540 tis. €201649 tis. €201744 tis. €20185 360 €20195 360 €202097 tis. €2021

Výkaz ziskov a strát

Položka2018201920202021
Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru44 tis. €560 €560 €0 €
Pridaná hodnota22 tis. €−49 tis. €−49 tis. €−142 tis. €
Výnosy z hospodárskej činnosti44 tis. €5 360 €5 360 €97 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení16 tis. €−55 tis. €−55 tis. €−93 tis. €
Daň z príjmov3 327 €0 €0 €0 €

Aktíva

  • Neobežný majetok1,03 mil. €
  • Obežný majetok255 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie51 tis. €
  • Záväzky1,24 mil. €

Súvaha

Aktíva

Položka2018201920202021
Majetok celkom54 tis. €377 tis. €377 tis. €1,29 mil. €
Neobežný majetok24 tis. €224 tis. €224 tis. €1,03 mil. €
Dlhodobý hmotný majetok23 tis. €224 tis. €224 tis. €1,03 mil. €
Dlhodobý nehmotný majetok340 €0 €0 €0 €
Dlhodobý finančný majetok0 €0 €0 €0 €
Obežný majetok31 tis. €153 tis. €153 tis. €255 tis. €
Zásoby0 €0 €0 €0 €
Dlhodobé pohľadávky0 €0 €0 €0 €
Krátkodobé pohľadávky4 824 €43 tis. €43 tis. €178 tis. €
Finančné účty26 tis. €110 tis. €110 tis. €77 tis. €

Pasíva

Položka2018201920202021
Spolu vlastné imanie a záväzky54 tis. €377 tis. €377 tis. €1,29 mil. €
Vlastné imanie21 tis. €−35 tis. €−35 tis. €51 tis. €
Základné imanie5 000 €5 000 €5 000 €5 000 €
HV minulých rokov−9 278 €5 633 €5 633 €−140 tis. €
HV za účtovné obdobie po zdanení16 tis. €−55 tis. €−55 tis. €−93 tis. €
Záväzky34 tis. €412 tis. €412 tis. €1,24 mil. €
Dlhodobé záväzky−816 €341 tis. €341 tis. €1,25 mil. €
Krátkodobé záväzky9 850 €58 tis. €58 tis. €−24 tis. €
Bankové úvery dlhodobé0 €0 €0 €0 €
Bankové úvery krátkodobé24 tis. €12 tis. €12 tis. €12 tis. €
Rezervy1 200 €0 €0 €200 €

Daň z príjmov

Vývoj daňových povinností

480 €480 €480 €2 208 €3 327 €0 €0 €0 €20142015201620172018201920202021
Daň celkomSplatná daň

Spoľahlivosť firmy

  • Subjekt je na zozname nespoľahlivých platiteľov DPHNie
  • Historicky nespoľahlivý platiteľ DPHRok vzniku dôvodov2025Dátum zverejneniasobota 31. mája 2025Dátum odobratia zo zoznamustreda 3. septembra 2025Áno
  • Nadmerný odpočet DPHNie
  • Index daňovej spoľahlivostiMenej spoľahlivý
  • Dlh na daniÁno
  • Dlh vo VšZPVýška dlhu4 938,29 €Áno
  • Dlh v UnionNie
  • Dlh v Sociálnej poisťovniVýška dlhu7 924,27 €Áno

Predmet podnikania

11 registrovaných činností

  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachPlatné od piatok 24. septembra 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíPlatné od piatok 24. septembra 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomPlatné od piatok 24. septembra 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyPlatné od piatok 24. septembra 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovPlatné od streda 16. októbra 2013
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)Platné od streda 16. októbra 2013
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatíPlatné od streda 16. októbra 2013
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuPlatné od streda 16. októbra 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebPlatné od streda 16. októbra 2013
  • Vydavateľská činnosťPlatné od streda 16. októbra 2013

Štatutári a prepojené osoby

Štatutárny orgán

1 aktívnych z 3
  • Konateľod streda 16. októbra 2013

    Adresa Radová 371/19, 91961 Ružindol, Slovenská republika

  • Konateľstreda 16. októbra 2013 – streda 4. apríla 2018

    Adresa Ružindol 371, 91961 Ružindol, Slovenská republika

  • Konateľstreda 16. októbra 2013 – štvrtok 23. septembra 2021

    Adresa Ružindol 371, 91961 Ružindol, Slovenská republika

Prepojené osoby

2 aktívnych z 4
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 29. septembra 2022

    Adresa Tomášikova 26, 82101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.od štvrtok 5. apríla 2018

    Adresa Karpatské námestie 7770/10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 16. októbra 2013 – streda 4. apríla 2018

    Adresa A. Nográdyho 5, 96001 Zvolen, Slovenská republika

    Podiel20 %Vklad1 000 EUR
  • Spoločník v.o.s. / s.r.o.streda 16. októbra 2013 – streda 28. septembra 2022

    Adresa Tomášikova 26, 82101 Bratislava, Slovenská republika

    Podiel80 %Vklad4 000 EUR

Registrácia

Zapísané v OR SR

Register
Obchodný register
Registrový súd
Mestský súd Bratislava III
Číslo zápisu
Sro/93202/B
Hlavná činnosť
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Daňová registrácia
Aktívna

Právne skutočnosti

2 zápisy z obchodného registra

  • utorok 1. apríla 2014Zápisnica z riadneho valného zhromaždenia zo dňa 21.03.2014.
  • streda 16. októbra 2013Obchodná spoločnosť bola založená spoločenskou zmluvou zo dňa 11.09.2013 v súlade s ust. § 57, § 105 – § 153 zák. č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
Recovery Resorts, s. r. o.

Sídlo spoločnosti

Recovery Resorts, s. r. o.

Ružová dolina 480/6, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov

Otvoriť v Google Maps

Začnite sledovať trh už dnes

Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.