Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47439891・Mečíkova 42, 841 07 Bratislava-Devínska Nová Ves・Založené 2013
Obrat 2025
44 tis. €
−11 %Zisk 2025
2 840 €
+36 %Aktíva
143 tis. €
+25 %Vlastný kapitál
53 tis. €
+5,7 %Zadlženosť
62,9 %
+6,7 ppHrubá marža
22,4 %
+15 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
6,5 %
+2,2 ppZisk / výnosy
ROA
2,0 %
+0,2 ppRentabilita aktív
ROE
5,4 %
+1,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
1,37
−35 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
3 352 €
−8,0 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
15,3 %
−27 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
26 tis. €
−47 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
21,6 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 42 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € | 42 tis. € |
| Pridaná hodnota | 13 tis. € | 9 663 € | 3 201 € | 9 511 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 43 tis. € | 45 tis. € | 49 tis. € | 44 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 791 € | 6 217 € | 2 086 € | 2 840 € |
| Daň z príjmov | 1 441 € | 1 390 € | 1 559 € | 512 € |
| Daň z príjmov splatná | 1 441 € | 1 390 € | 1 559 € | 512 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 103 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € | 143 tis. € |
| Neobežný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 48 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 26 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € | 22 tis. € |
| Obežný majetok | 80 tis. € | 85 tis. € | 92 tis. € | 95 tis. € |
| Zásoby | −941 € | −941 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 115 € | 352 € | 426 € | 426 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 78 tis. € | 82 tis. € | 86 tis. € | 90 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 3 627 € | 4 004 € | 6 260 € | 4 910 € |
| Časové rozlíšenie | 10 € | 77 € | 0 € | 0 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 103 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € | 143 tis. € |
| Vlastné imanie | 42 tis. € | 48 tis. € | 50 tis. € | 53 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 500 € | 500 € | 500 € | 500 € |
| HV minulých rokov | 28 tis. € | 36 tis. € | 43 tis. € | 45 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 791 € | 6 217 € | 2 086 € | 2 840 € |
| Záväzky | 61 tis. € | 60 tis. € | 64 tis. € | 90 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Krátkodobé záväzky | 40 tis. € | 39 tis. € | 44 tis. € | 69 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 353 € | 353 € | 353 € | 353 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Časové rozlíšenie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Osloboditeľov 313, 04941 Krásnohorské Podhradie, Slovenská republika
Adresa Mečíkova 42, 84107 Bratislava-Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Adresa Mečíkova 42, 84107 Bratislava-Devínska Nová Ves, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
2 zápisy z obchodného registra
S-Optic s. r. o.
Mečíkova 42, 841 07 Bratislava-Devínska Nová Ves
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.