Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47445165・Moyzesova 12, 01001 Žilina・Založené 2013
Obrat 2020
335 tis. €
−43 %Zisk 2020
9 193 €
+770 %Aktíva
254 tis. €
−5,6 %Vlastný kapitál
−139 tis. €
+6,2 %Zadlženosť
154,5 %
−0,3 ppHrubá marža
5,8 %
+3,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
2,7 %
+2,6 ppZisk / výnosy
ROA
3,6 %
+3,2 ppRentabilita aktív
ROE
-6,6 %
−5,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,60
+4,3 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
12 tis. €
+723 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
22,2 %
−4,2 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−134 tis. €
+17 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-0,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 627 tis. € | 588 tis. € | 590 tis. € | 326 tis. € |
| Pridaná hodnota | −139 tis. € | −38 tis. € | 14 tis. € | 19 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 627 tis. € | 641 tis. € | 590 tis. € | 335 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | −150 tis. € | 1 226 € | 1 057 € | 9 193 € |
| Daň z príjmov | 960 € | 326 € | 379 € | 2 628 € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 179 tis. € | 323 tis. € | 270 tis. € | 254 tis. € |
| Neobežný majetok | 43 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 43 tis. € | 47 tis. € | 48 tis. € | 51 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 136 tis. € | 276 tis. € | 222 tis. € | 203 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 8 611 € | 0 € | 3 715 € | 4 873 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 172 tis. € | 275 tis. € | 200 tis. € | 140 tis. € |
| Finančné účty | −44 tis. € | 277 € | 18 tis. € | 58 tis. € |
| Položka | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 179 tis. € | 323 tis. € | 270 tis. € | 254 tis. € |
| Vlastné imanie | −150 tis. € | −149 tis. € | −148 tis. € | −139 tis. € |
| Základné imanie | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| HV minulých rokov | 0 € | −150 tis. € | −149 tis. € | −148 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | −150 tis. € | 1 226 € | 1 057 € | 9 193 € |
| Záväzky | 329 tis. € | 472 tis. € | 417 tis. € | 393 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 380 € | 330 € | 330 € |
| Krátkodobé záväzky | 295 tis. € | 438 tis. € | 384 tis. € | 337 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 34 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € | 55 tis. € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
9 registrovaných činností
Adresa Moyzesova 971/12, 01001 Žilina, Slovenská republika
Adresa Moyzesova 971/12, 01001 Žilina, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.