Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47446498・M. R. Štefánika 128/18, 97101 Prievidza・Založené 2013
Obrat 2025
428 tis. €
−6,3 %Zisk 2025
7 022 €
+76 %Aktíva
130 tis. €
−10 %Vlastný kapitál
95 tis. €
+8,0 %Zadlženosť
27,2 %
−12 ppHrubá marža
12,5 %
+1,9 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
1,6 %
+0,8 ppZisk / výnosy
ROA
5,4 %
+2,6 ppRentabilita aktív
ROE
7,4 %
+2,9 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
3,78
+47 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
8 942 €
+52 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
21,5 %
−11 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
96 tis. €
+8,1 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
4,3 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 427 tis. € | 457 tis. € | 456 tis. € | 428 tis. € |
| Pridaná hodnota | 45 tis. € | 45 tis. € | 48 tis. € | 53 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 428 tis. € | 459 tis. € | 457 tis. € | 428 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 2 634 € | 1 300 € | 3 982 € | 7 022 € |
| Daň z príjmov | 711 € | 345 € | 1 920 € | 1 920 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 126 tis. € | 133 tis. € | 145 tis. € | 130 tis. € |
| Neobežný majetok | 8 022 € | 2 258 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 8 022 € | 2 258 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 118 tis. € | 131 tis. € | 145 tis. € | 130 tis. € |
| Zásoby | 47 tis. € | 41 tis. € | 44 tis. € | 50 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 24 tis. € | 32 tis. € | 39 tis. € | 33 tis. € |
| Finančné účty | 47 tis. € | 58 tis. € | 62 tis. € | 47 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 126 tis. € | 133 tis. € | 145 tis. € | 130 tis. € |
| Vlastné imanie | 82 tis. € | 84 tis. € | 88 tis. € | 95 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 74 tis. € | 77 tis. € | 78 tis. € | 82 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 2 634 € | 1 300 € | 3 982 € | 7 022 € |
| Záväzky | 44 tis. € | 50 tis. € | 57 tis. € | 35 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 43 tis. € | 49 tis. € | 56 tis. € | 34 tis. € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
13 registrovaných činností
Adresa SNP 27/48, 97231 Jalovec, Slovenská republika
Adresa J. Sirku 474/17, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 72/13, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Adresa SNP 27/48, 97231 Jalovec, Slovenská republika
Adresa J. Sirku 474/17, 97242 Lehota pod Vtáčnikom, Slovenská republika
Adresa Ľ. Štúra 72/13, 97243 Zemianske Kostoľany, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.