Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47447818・Dlhá ulica 2039/8, 974 05 Banská Bystrica・Založené 2013
Obrat 2024
583 tis. €
+77 %Zisk 2024
28 tis. €
+171 %Aktíva
1,11 mil. €
−8,5 %Vlastný kapitál
401 tis. €
+7,5 %Zadlženosť
63,8 %
−5,4 ppHrubá marža
38,4 %
−9,3 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
4,8 %
+1,7 ppZisk / výnosy
ROA
2,5 %
+1,7 ppRentabilita aktív
ROE
7,0 %
+4,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
0,85
−38 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
37 tis. €
+149 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
23,5 %
−6,1 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
−47 tis. €
−133 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
31,8 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 1,4 mil. € | 846 tis. € | 330 tis. € | 560 tis. € |
| Pridaná hodnota | 354 tis. € | 177 tis. € | 157 tis. € | 215 tis. € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 1,4 mil. € | 862 tis. € | 330 tis. € | 583 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 235 tis. € | 71 tis. € | 10 tis. € | 28 tis. € |
| Daň z príjmov | 64 tis. € | 20 tis. € | 4 351 € | 8 621 € |
| Daň z príjmov splatná | 64 tis. € | 20 tis. € | 4 351 € | 8 621 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 895 tis. € | 942 tis. € | 1,21 mil. € | 1,11 mil. € |
| Neobežný majetok | 370 tis. € | 625 tis. € | 693 tis. € | 847 tis. € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 370 tis. € | 625 tis. € | 693 tis. € | 847 tis. € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 524 tis. € | 317 tis. € | 517 tis. € | 259 tis. € |
| Zásoby | 110 tis. € | 132 tis. € | 330 tis. € | 185 tis. € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 20 tis. € | 11 tis. € | 28 tis. € | 17 tis. € |
| Krátkodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Finančné účty | 393 tis. € | 173 tis. € | 159 tis. € | 57 tis. € |
| Časové rozlíšenie | 440 € | 474 € | 446 € | 2 008 € |
| Položka | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 895 tis. € | 942 tis. € | 1,21 mil. € | 1,11 mil. € |
| Vlastné imanie | 292 tis. € | 363 tis. € | 373 tis. € | 401 tis. € |
| Základné imanie | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € | 6 000 € |
| Fondy a iné zložky vlastného imania | 600 € | 600 € | 600 € | 600 € |
| HV minulých rokov | 50 tis. € | 286 tis. € | 356 tis. € | 367 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 235 tis. € | 71 tis. € | 10 tis. € | 28 tis. € |
| Záväzky | 602 tis. € | 579 tis. € | 838 tis. € | 706 tis. € |
| Dlhodobé záväzky | 246 € | 439 € | 726 € | 1 019 € |
| Krátkodobé záväzky | 341 tis. € | 335 tis. € | 377 tis. € | 305 tis. € |
| Krátkodobé finančné výpomoci | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 192 tis. € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 260 tis. € | 242 tis. € | 266 tis. € | 397 tis. € |
| Rezervy | 625 € | 1 111 € | 2 494 € | 2 952 € |
| Časové rozlíšenie | 83 € | 350 € | 125 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
36 registrovaných činností
Adresa Bernolákova 6032/13, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Pod Hôrkou 3296/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 318/72, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Bernolákova 6032/13, 97405 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 318/72, 97632 Badín, Slovenská republika
Adresa Pod Hôrkou 3296/7, 97411 Banská Bystrica, Slovenská republika
Adresa Družstevná 318/72, 97632 Badín, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Enigma High Fidelity s.r.o.
Dlhá ulica 2039/8, 974 05 Banská Bystrica
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.