Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47448750・17. novembra 410/61, 083 01 Sabinov・Založené 2013
Obrat 2025
18 tis. €
−3,7 %Zisk 2025
−1 368 €
−178 %Aktíva
23 tis. €
−22 %Vlastný kapitál
22 tis. €
−5,9 %Zadlženosť
6,2 %
−16 ppHrubá marža
55,0 %
−8,5 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
-7,7 %
−17 ppZisk / výnosy
ROA
-5,9 %
−12 ppRentabilita aktív
ROE
-6,3 %
−14 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
13,56
+282 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
−1 028 €
−146 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
-33,1 %
−54 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
18 tis. €
+4,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
20,4 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 19 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € |
| Pridaná hodnota | 12 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 9 144 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 19 tis. € | 21 tis. € | 18 tis. € | 18 tis. € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 3 913 € | 4 377 € | 1 745 € | −1 368 € |
| Daň z príjmov | 813 € | 889 € | 466 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 19 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 8 058 € | 5 860 € | 3 663 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 8 058 € | 5 860 € | 3 663 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 19 tis. € | 22 tis. € | 24 tis. € | 20 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 4 028 € | 6 870 € | 7 641 € | 1 954 € |
| Finančné účty | 15 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 18 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 19 tis. € | 31 tis. € | 30 tis. € | 23 tis. € |
| Vlastné imanie | 17 tis. € | 21 tis. € | 23 tis. € | 22 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 7 817 € | 12 tis. € | 16 tis. € | 17 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 3 913 € | 4 377 € | 1 745 € | −1 368 € |
| Záväzky | 1 828 € | 9 129 € | 6 794 € | 1 443 € |
| Dlhodobé záväzky | 80 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 748 € | 8 699 € | 6 794 € | 1 443 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 430 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
10 registrovaných činností
Adresa 17. novembra 410/61, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa 17. novembra 410/61, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Adresa 17. novembra 410/61, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.