Firemné dáta zo slovenských verejných registrov
Finančný profil firmy・IČO 47453435・Zadunajská cesta 1, 851 01 Bratislava-Petržalka・Založené 2013
Obrat 2025
5 425 €
−64 %Zisk 2025
2 585 €
−56 %Aktíva
57 tis. €
+3,4 %Vlastný kapitál
57 tis. €
+4,8 %Zadlženosť
0,6 %
−1,3 ppHrubá marža
57,1 %
+11 ppAndromia skóre
—
Dopočítané z účtovných závierok podľa štandardných finančných vzorcov.
Čistá marža
47,6 %
+9,3 ppZisk / výnosy
ROA
4,5 %
−6,0 ppRentabilita aktív
ROE
4,5 %
−6,2 ppRentabilita vlastného imania
Bežná likvidita
168,56
+212 %Obežný majetok / krátkodobé záväzky
Zisk pred zdanením
2 925 €
−57 %Zisk + daň z príjmov
Efektívna daň
11,6 %
−3,4 ppDaň z príjmov / zisk pred zdanením
Čistý pracovný kapitál
57 tis. €
+4,8 %Obežný majetok − krátkodobé záväzky
CAGR tržieb
-2,5 %
Priemerný ročný rast tržieb
Tržby + ostatné prevádzkové + finančné výnosy
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby z predaja výrobkov, služieb a tovaru | 17 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 5 425 € |
| Pridaná hodnota | 10 tis. € | 14 tis. € | 6 998 € | 3 095 € |
| Výnosy z hospodárskej činnosti | 17 tis. € | 17 tis. € | 15 tis. € | 5 425 € |
| Výsledok hospodárenia po zdanení | 8 496 € | 12 tis. € | 5 815 € | 2 585 € |
| Daň z príjmov | 1 512 € | 2 112 € | 1 026 € | 340 € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Majetok celkom | 38 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 57 tis. € |
| Neobežný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý hmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý nehmotný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobý finančný majetok | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Obežný majetok | 38 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 57 tis. € |
| Zásoby | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Dlhodobé pohľadávky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé pohľadávky | 27 tis. € | 41 tis. € | 47 tis. € | 45 tis. € |
| Finančné účty | 11 tis. € | 9 373 € | 8 852 € | 12 tis. € |
| Položka | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Spolu vlastné imanie a záväzky | 38 tis. € | 51 tis. € | 55 tis. € | 57 tis. € |
| Vlastné imanie | 37 tis. € | 49 tis. € | 54 tis. € | 57 tis. € |
| Základné imanie | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € | 5 000 € |
| HV minulých rokov | 22 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 47 tis. € |
| HV za účtovné obdobie po zdanení | 8 496 € | 12 tis. € | 5 815 € | 2 585 € |
| Záväzky | 1 512 € | 2 112 € | 1 026 € | 340 € |
| Dlhodobé záväzky | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Krátkodobé záväzky | 1 512 € | 2 112 € | 1 026 € | 340 € |
| Bankové úvery dlhodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Bankové úvery krátkodobé | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Rezervy | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Vývoj daňových povinností
7 registrovaných činností
Adresa Zadunajská cesta 1, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Adresa Zadunajská cesta 1, 85101 Bratislava-Petržalka, Slovenská republika
Zapísané v OR SR
1 zápis z obchodného registra
G&G Services, s.r.o.
Zadunajská cesta 1, 851 01 Bratislava-Petržalka
Napíšte nám a získajte prístup k platforme. Bez záväzku.